GEFOS a.s.  
HxGN SmartNet

HxGN SmartNet

HxGN SmartNet je největší síť permanentních GNSS referenčních stanic, která zpřesní vaše měření GNSS přijímači do centimetrové přesnosti.

HxGN SmartNet je síť permanentních referenčních GNSS stanic, která je na území České republiky postavena na stávajích stanicích sítě CZEPOS Zeměměřického úřadu, které jsou monitorovány pro použití sítě v katastru nemovitostí. V současné době se pracuje na oficiální formulaci pro umožnění použití sítě HxGN SmartNet pro měření v katastru nemovitostí. Pro ostatní aplikace včetně inženýrské geodézie je již síť plně k dispozici.

Síťový processing a distribuce dat v reálném čase i pro post-processing je plně v režii Leica Geosystems na výkonné serverové a komunikační infrastruktuře, která je navíc zálohovaná. Stejně tak Leica poskytuje stálou technickou podporu. 

Na stránkách HxGN SmartNet najdete vše, co potřebujete vědět o síti permanentních GNSS referenčních stanic HxGN SmartNet. Také můžete přejít na náš e-shop, kde jsou informace o jednotlivých zápisných, jejich ceny a možnost nákupu. Zápisné do sítě SmartNet vám také rádi zaintegrujeme do nabídek GNSS roverů.

SmartNet informace SmartNet informace

Stránky koncernu HEXAGON věnované síti HxGN SmartNet. Zde najdete podrobné informace o síti v češtině.

Více 
SmartNet nákup SmartNet nákup

Získejte informace o zápisných do sítě HxGN SmartNet včetně cen a možnosti nákupu.

Více 
Spider Business Center Spider Business Center

Uživatelský portál Spider Business Center (SBC) sítě HxGN SmartNet pro správu zápisných a prohlížení stavu sítě

Více