GEFOS a.s.  
CSX8

CSX8

Odolný Android tablet integrovaný do vybraných řešení Leica Geosystems pro sběr dat

Leica CSX8 je odolný 8" tablet se systémem Android, který Vám pomůže při sběru a správě dat. Vyměnitelná baterie s velkou kapacitou vás udrží v provozu i po skončení pracovního dne. Na rozdíl od většiny tabletů se systémem Android vám CSX8 umožňuje přizpůsobit tablet vašim úkolům v oblasti geodézie a GIS pomocí šesti přizpůsobitelných funkčních kláves s rychlým přístupem. Tento odolný tablet je odolný vůči prachu, vodě a pádům z výšky. Přidáním tabletu CSX8 ke kompletnímu řešení Leica Geosystems získáte také výhodu jednoho zdroje podpory, služeb a aktualizací.

ROBUSTNÍ A PŘIPRAVENÉ

Odolné zařízení CSX8 odolá pádu z výšky až 1,5 m na tvrdý povrch (IEC 60068-2-31), stříkající vodě (IPx6), ponoření do vody (IPx8) a prachu (IP6x). Díky ergonomickému designu se snadno drží a jeho grafika je zřetelná i při jasném světle. Odolný tablet do náročných podmínek.

PŘIPOJENO

Připojte se k senzorům, platformám a podpůrným sítím pomocí Bluetooth s dlouhým dosahem a rychlého internetu 5G. Komunikujte s kanceláří i v terénu a navíc sbírejte a snadno přenášejte data pro plně propojený GIS a geodetické práce.

Leica CSX8

Plně integrován do GIS technologie Leica Zeno

Zkombinujte CSX8 s inteligentními anténami GNSS Leica Zeno a novým softwarem Leica Zeno Mobile One a získejte kompletní řešení z jednoho zdroje. Vizualizujte GIS data nasbíraná pomocí chytrých antén Leica GG04 plus a Leica Zeno FLX100 plus. Navíc můžete vytvářet, upravovat a organizovat datové modely na cestách a integrovat data přímo do Esri ArcGIS Online pro práci v reálném čase.

Leica CSX8 Obrázek
Leica CSX8 Obrázek
Leica CSX8 Obrázek
Leica CSX8 Obrázek