GEFOS a.s.  

Řemeslníci

Řemeslníci

DISTO D110 DISTO D110
Malý, pěkný a jednoduchý dálkoměr s Bluetooth. Díky šikovnému klipsu ho máte neustále po ruce.
Více 
DISTO X310 DISTO X310
Nejoblíbenější dálkoměr pro zaměřování místností i na stavbu. Díky sklonoměru umí přepočítat šikmou délku na vodorovnou.
Více 
Hledačka podzemního vedení Leica Utilifinder Hledačka podzemního vedení Leica Utilifinder
Leica Utilifinder - pro hledání kabelů pod napětím. Spolupracuje ale i s podzemní sondou nebo síťovým generátorem. Snadno použitelná a cenově dostupná hledačka podzemních vedení, nevyžadující velké nároky na obsluhu.
Více 
DISTO D510 DISTO D510
Univerzální laserový s kamerou umožňuje cílení na dlouhé vzdálenosti i za sluníčka. Má i Bluetooth a řadu výpočetních funkcí.
Více 
DISTO D1 DISTO D1
Profesionální a jednoduché měření pro každého s "jednotlačítkovým" laserem, který má i Bluetooth.
Více 
Křížové lasery a bodové lasery Křížové lasery a bodové lasery
Legendární optika Leica v laserech pro obkladače, sádrokartonáře a ostatní řemeslníky: LEICA LINO. Čárové, liniové, křížové lasery, ale i bodové, bodokřížové či multikřížové lasery. Červené, nebo až 4x viditelnější zelené. Výdrž 44 hodin. Detektor laserového paprsku Leica vidí čáry i na přímém slunci, až na 80 metrů.
Více 
DISTO S910 DISTO S910
Revoluční dálkoměr s technologií P2P. Díky ní umí z jednoho místa změřit polohu libovolného bodu ve 3D. Má prodloužený dosah 300 m.
Více 
DISTOX3/X4 DISTOX3/X4
Nové dálkoměry řady X mají sklonoměr a Bluetooth. DISTOX4 je nejdostupnější dálkoměr na trhu s kamerou. Dají se rozšířit na měřickou stanici pro 3D měření
Více 
Jak vybrat křížový laser pro stavebnictví? Jak vybrat křížový laser pro stavebnictví?
Jak správně křížový laser vybrat, jaká kritéria vzít v úvahu? Profesionální křížové (čárové) lasery pro stavebnictví používají nejen obkladači a sádrokartonáři, ale každý řemeslník, který potřebuje pracovat přesně. Jistota pak je, když křížový laser obsahuje špičkovou optiku Leica.
Více 
3D DISTO 3D DISTO
Unikátní přístroj pro přesné, jednoduché a rychlé 3D měření s výstupem do CADu. Umí skenovat a měřit i křivé objekty.
Více 
DISTO D2 DISTO D2
Malý a jednoduchý dálkoměr s Bluetooth pro bezdrátový přenos naměřených dat. Měření usnadňuje také výklopná koncovka, dosah 100 metrů a řada výpočetních funkcí.
Více