GEFOS a.s.  

Řemeslníci

Řemeslníci

DISTO D110 DISTO D110
Malý, pěkný a jednoduchý dálkoměr s Bluetooth. Díky šikovnému klipsu ho máte neustále po ruce.
Více 
DISTO X310 DISTO X310
Nejoblíbenější dálkoměr pro zaměřování místností i na stavbu. Díky sklonoměru umí přepočítat šikmou délku na vodorovnou.
Více 
Hledačka podzemního vedení Leica Utilifinder+ Hledačka podzemního vedení Leica Utilifinder+

Leica Utilifinder+ je určena pro hledání kabelů pod napětím. Spolupracuje ale i s podzemní sondou nebo síťovým generátorem. Snadno použitelná a cenově dostupná hledačka podzemních vedení, nevyžadující velké nároky na obsluhu.

Více 
DISTO D510 DISTO D510

Nejoblíbenější laserový měřič vzdálenosti s kamerou umožňuje cílení na dlouhé vzdálenosti, i za sluníčka. Má i Bluetooth a řadu výpočetních funkcí.

Více 
DISTO D1 DISTO D1
Profesionální a jednoduché měření pro každého s "jednotlačítkovým" laserem, který má i Bluetooth.
Více 
Křížové lasery Leica Křížové lasery Leica

Legendární optika Leica v laserech pro truhláře, podlaháře, obkladače, sádrokartonáře, instalatéry, pro montáž stropních panelů a podhledů, oken a dveří - LEICA LINO. Liniové, křížové, bodové, bodokřížové, multikřížové i 3D lasery. Červené, nebo až 4x viditelnější zelené.

Více 
DISTO S910 DISTO S910

Revoluční dálkoměr s technologií P2P. Díky ní umí z jednoho místa změřit polohu libovolného bodu ve 3D. Má prodloužený dosah 300 m.

Více 
DISTOX3/X4 DISTOX3/X4
Nové dálkoměry řady X mají sklonoměr a Bluetooth. DISTOX4 je nejdostupnější dálkoměr na trhu s kamerou. Dají se rozšířit na měřickou stanici pro 3D měření
Více 
Křížový laser Křížový laser

Jak správně křížový laser vybrat? Profesionální přesné křížové (čárové), bodové, bodokřížové, multikřížové či 3D lasery pro stavebnictví jsou nezbytné při věšině řemeslnických úkolů – prostě když to má být přesně. Podlahy, obklady, sádrokarton, stropní panely a podhledy, okna a dveře, používá je truhlář i instalatér. Špičková optika Leica je pak jistota.

Více 
3D DISTO 3D DISTO
Unikátní přístroj pro přesné, jednoduché a rychlé 3D měření s výstupem do CADu. Umí skenovat a měřit i křivé objekty.
Více 
DISTO D2 DISTO D2
Malý a jednoduchý dálkoměr s Bluetooth pro bezdrátový přenos naměřených dat. Měření usnadňuje také výklopná koncovka, dosah 100 metrů a řada výpočetních funkcí.
Více