GEFOS a.s.  
Leica BLK360

Leica BLK360

Nová generace nejmenšího skeneru na trhu s vylepšenými parametry

Poptat produkt v e-shopu

Leica BLK360 je nová generace přesného imaging 3D laserového skeneru. Stisknutím tlačítka mohou uživatelé zachytit celý sken se sférickými snímky za pouhých dvacet sekund – více než pětkrát rychleji než v první generaci BLK360 G1. Leica BLK360 nedělá kompromisy v kvalitě, zatímco technologie Visual Inertial System (VIS) automaticky kombinuje vaše stanoviska skenování na místě, aby urychlila váš pracovní postup a pomohla vám zajistit, že vaše datové sady jsou kompletní. BLK360 umožňuje uživatelům pracovat rychleji a přitom okamžitě získávat data, která potřebují.

Data z BLK360 jsou cenná v mnoha oborech, od tradičních AEC po VFX a VR, a uživatelé je mohou snadno přenášet a pracovat s nimi ve vlastním softwarovém prostředí a vytvářet tak velmi přesné výstupy.

Klíčové vlastnosti:

  • Čtyři režimy skenování zachycují data za 7, 13, 30 nebo 75 sekund rychlostí 680 000 bodů za sekundu
  • Bohaté snímky s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) z 5-ti HDR expozic
  • Malý a lehký, měří 155 x 80 mm a váží pouhých 850 g s bateriemi
  • Pětkrát rychlejší než BLK360 G1, skenování celé 360° sféry včetně snímkování zabere pouhých 20 sekund
  • Visual Inertial System (VIS) automaticky předregistruje skenování v terénu
  • Vysokorychlostní přenos dat přes USB-C a Wi-Fi

Uživatelé mohou ovládat 3D laserový skener pomocí mobilní aplikace Leica Cyclone FIELD 360 a snadno předregistrovat zachycené skeny z jednotlivých stanovisek pomocí technologie VIS (Visual Inertial System). Obrazová data a mračna bodů jsou streamována do chytrého telefonu nebo tabletu nebo finální data projektu do softwaru Leica Cyclone REGISTER 360 (příp. BLK Edition) přes Wi-Fi s plnou synchronizací dat mezi zařízeními. Díky automatizovaným pracovním postupům nový BLK360 dramaticky zefektivňuje proces zachycení 3D reality. Jednoduchý export souborů LGS, RCP nebo E57 zjednodušuje a zefektivňuje práci s daty z mračen bodů, což uživatelům umožňuje strávit méně času zpracováním dat a více času vytvářením smysluplných výstupů.

S BLK360 se také používá bezplatná doprovodná aplikace BLK Live, která uživateli umožňuje ovládat 3D laserový skener a okamžitě si prohlížet zachycená data pro zpětnou vazbu na místě, kontrolu kvality a export souborů E57. K dispozici je pro iOS i Android.

Nový BLK360 také usnadňuje práci s daty v preferovaném softwaru a sdílení skenů s ostatními. Nahrajte svá data přímo do cloudové služby HxDR s automatickým převodem na OBJ a cloudovou vizualizací, což ostatním umožní pracovat s vašimi daty a stahovat je. Nebo přeneste svá data do Cyclone REGISTER 360 nebo exportujte do E57 přes USB-C nebo WLAN pro pracovní postupy Scan-to-BIM.

Úchvatné HDR zobrazení

Čtyři 13-megapixelové kamery BLK360 zachycují vysoce kvalitní panoramata a HDR zobrazení s 5 expozicemi zobrazuje všechny detaily v náročných světelných podmínkách a prostředích pro tvorbu nádherných sférických fografií a obarvených mračen bodů.

VIS Scan Alignment System

Patentovaná VIS technologie Leica Geosystems, která je k dispozici s naším 3D laserovým skenerem Leica RTC360, je nyní zabudována do nového BLK360 a automaticky kombinuje skeny. Každý sken zachycený v terénu se kombinuje s předchozím skenem, takže strávíte méně času registrací dat v kanceláři a více času vytvářením cenných výstupů.

Ultra rychlé skenování

Integrovaný LiDAR v novém BLK360 zachycuje mračna bodů rychlostí 680 000 bodů za sekundu a dokončí skenování sférických obrázků za 20 sekund s flexibilním nastavením skenování. Zachytíte vše, co chcete a potřebujete.

Vysokorychlostní přenos dat

Port USB-C na BLK360 vám poskytuje rychlejší a jednodušší způsob přenosu dat, devětkrát rychlejší než u BLK360 G1. Budete těžit z rychlých a stabilních datových přenosů, aniž byste se museli spoléhat na WLAN.

Natažení do HxDR

Nový BLK360, stejně jako BLK2GO, BLK2FLY a BLK ARC, se přímo připojuje k HxDR, cloudovému úložišti Hexagon, platformě pro vizualizaci a spolupráci pro zachycení reality a geoprostorová data. Nahrajte skeny do cloudového úložiště HxDR, včetně libovolného souboru E57 nebo přímo kompatibilních skenerů z Leica BLK.

 

Poptat produkt v e-shopu

Stáhněte si aplikaci!

Aplikace pro mobilní zařízení Cyclone FIELD 360 je zdarma ke stažení. K aktivaci Cyclone FIELD 360 je vyžadována platná licence Cyclone REGISTER, Cyclone REGISTER 360 nebo Cyclone REGISTER 360 (BLK Edition), přihlašovací údaje jsou stejné. Stáhněte si aplikaci Cyclone FIELD 360 z App Store a Google Play.

 

 

 

Nový Leica BLK360 Video
Leica BLK360 Obrázek
Leica BLK360 Obrázek
Leica BLK360 2 Galerie