GEFOS a.s.  
Leica RTC360

Leica RTC360

Univerzální vysokorychlostní skener pro sběr přesných a čistých dat. Vysoká rychlost skenování zajišťuje maximální produktivitu v terénu, vyspělá technologie sběru dat pak vysokou kvalitu výstupů.

Skener bez kompromisů, díky kterému získáte ty nejkvalitnější data v co nejkratším čase.

Poptat produkt v e-shopu

Potřebujete profesionální skener s velmi vysokou přesností a nízkým šumem dat, ale zároveň kladete požadavky i na jednoduchou manipulaci a snadné zpracování?

Velmi přesné zachycení 3D reality pomocí skeneru Leica RTC360 a jeho aplikací zajistí především zvýšení vaší produktivity v terénu i v kanceláři a to prostřednictvím využití rychlého, jednoduchého, ale zároveň přesného a přenosného hardwaru a softwaru.

Vysoce automatizované inovativní řešení snímání dat do 3D reality RTC360 efektivně kombinuje výkonný 3D laser skener RTC360 s aplikací Leica Cyclone FIELD 360, která umožní automatickou preregistraci skenů v reálném čase přímo v terénu a software Leica Cyclone REGISTER 360 pro rychlé zpracování do finální mračna.

Fast - rychlejší než kdy předtím

Se skenerem Leica RTC360 se zachycení reality do 3D stává rychlejší než kdykoliv před tím. Díky rychlosti snímání až 2 000 000 bodů za vteřinu a pokročilé technologii snímání panoramatických forografií v HDR kvalitě je kompletní stanovisko dokončeno za méně než 2 minuty. Na výběr je ze tří nastavení pro rozlišení skenování (3 mm @ 10 m za 1:51 minuty, 6 mm @ 10 m za 51 vteřin a 12 mm @ 10 m za pouhých 26 vteřin). Panoramatický 360° snímek v HDR kvalitě (432 MPx raw data) je nasnímán za 1 minutu v jakýchkoliv světelných podmínkách.

Agile - v kompaktním balení

Rozměry skeneru 120mm x 240mm x 230mm a jeho hmotnost 5,35kg spolu s lehce sbalitelným stativem umožňují vše zabalit do jednoho batohu a vyrazit jednoduše měřit i do těch nejnáročnějších podmínek. Jednoduché ovládání funkcí skeneru na jedno zmáčknutí umožňuje rychlé a bezproblémové skenování.

Precise - přesnost, na kterou se můžete spolehnout

Velmi nízký šum dat zvyšuje kvalitu mračen bodů a umožňuje skenování ve vysokém detailu. S úhlovou přesností 18", délkovou přesností 1.0mm + 10ppm a délkovým šumem (0.4 mm @ 10 m, 0.5 mm @ 20 m) je dosaženo 3D přesnosti bodu 1.9 mm @ 10 m, 2.9 mm @ 20 m, 5.3. @ 40 m. DÍky těmto parametrům získáte tak ostré a čisté mračno, jak je jen možné.

Visual Inertial System - automatické spojení skenů již v terénu

Skener Leica RTC360 přichází s novinkou v podobě integrovaného VIS systému (Visual Inertial System), který pracuje na základě 5ti kamer a jedné integrované IMU jednotky. Tento robustní systém umožní určení polohy mezi dvěma po sobě jdoucími stanovisky v reálném čase a automaticky spojí tato dvě skenování dohromady, bez nutnosti interakce s uživatelem. Nechte automatiku ušetřit Vám čas v terénu i kanceláři!

Double pulse - každý bod měřen dvakrát 

Technologie "Double pulse" znamená více měřených bodů na kritických površích. Při skenování potrubí a jiných zakřivených ploch se špatnou nebo naopak extrémní odrazivostí vznikaly vždy problémy s úplností mračna. Tento problém je zde však vyřešen pomocí měřické technologie duálního pulsu, která měří každý bod dvakrát,a je tak schopná velmi přesně zaměřit problematickou plochu a eliminovat šum. Díky této technologii tak získáte to nejpřesnější a nejčistější mračno, a to navíc v rekordně krátkém čase!

Poptat produkt v e-shopu

Video
Obrázek
Obrázek
7 Galerie