GEFOS a.s.  
Leica RTC360

Leica RTC360

Nový velmi přesný výkonný skener pro široké uplatnění v mnoha oborech. Integrovaná VIS jednotka, velmi rychlé snímání.

Vaše rychlá, přesná a pohodlná cesta k 3D realitě.

Poptat produkt v e-shopu

Potřebujete profesionální skener s velmi vysokou přesností a nízkým šumem dat, ale zároveň kladete požadavky i na jednoduchou manipulaci a snadné zpracování?

Velmi přesné zachycení 3D reality pomocí skeneru Leica RTC360 a jeho aplikací zajistí především zvýšení vaší produktivity v terénu i v kanceláři a to prostřednictvím využití rychlého, jednoduchého, ale zároveň přesného a přenosného hardwaru a softwaru.

Vysoce automatizované inovativní řešení snímání dat do 3D reality RTC360 efektivně kombinuje výkonný 3D laser skener RTC360 s aplikací Leica Cyclone FIELD 360, která umožní automatickou preregistraci skenů v reálném čase přímo v terénu a software Leica Cyclone REGISTER 360 pro rychlé zpracování do finální mračna.

Fast

Se skenerem Leica RTC360 se zachycení reality do 3D stává rychlejší než kdykoliv před tím. Díky rychlosti snímání až 2 000 000 bodů za vteřinu a pokročilé technologii snímání panoramatických forografií v HDR kvalitě je kompletní stanovisko dokončeno za méně než 2 minuty. Na výběr je ze tří nastavení pro rozlišení skenování (3 mm @ 10 m za 1:51 minuty, 6 mm @ 10 m za 51 vteřin a 12 mm @ 10 m za pouhých 26 vteřin). Panoramatický 360° snímek v HDR kvalitě (432 MPx raw data) je nasnímán za 1 minutu v jakýchkoliv světelných podmínkách.

Agile

Rozměry skeneru 120mm x 240mm x 230mm a jeho hmotnost 5,35kg spolu s lehce sbalitelným stativem umožňují vše zabalit do jednoho batohu a vyrazit jednoduše měřit i do těch nejnáročnějších podmínek. Jednoduché ovládání funkcí skeneru na jedno zmáčknutí umožňuje rychlé a bezproblémové skenování.

Precise

Velmi nízký šum dat zvyšuje kvalitu mračen bodů a umožňuje skenování ve vysokém detailu. S úhlovou přesností 18", délkovou přesností 1.0mm + 10ppm a délkovým šumem (0.4 mm @ 10 m, 0.5 mm @ 20 m) je dosaženo 3D přesnosti bodu 1.9 mm @ 10 m, 2.9 mm @ 20 m, 5.3. @ 40 m.

Visual Inertial System

Skener Leica RTC360 přichází s novinkou v podobě integrovaného VIS systému (Visual Inertial System), který pracuje na základě 5ti kamer a jedné integrované IMU jednotky. Tento robustní systém umožní určení polohy mezi dvěma po sobě jdoucími stanovisky v reálném čase a tím výrazně zefektivní proces zpracování dat. Není potřeba žádné interakce s uživatelem.

High Dynamic

High dynamic technologie znamená více měřených bodů na kritických površích. Při skenování potrubí a jiných zakřivených ploch se špatnou nebo naopak extrémní odrazivostí vznikaly vždy problémy s úplností mračna. Tento problém je zde však vyřešen pomocí měřické technologie duálního pulsu, která je velmi přesně schopná zaměřit problematickou plochu a eliminovat šum.

Poptat produkt v e-shopu

 

Video
Obrázek
Obrázek
7 Galerie