GEFOS a.s.  
Originální příslušenství Leica Geosystems

Originální příslušenství Leica Geosystems

Chcete využít vaše přístroje Leica na 100%?

Přístroje Leica Geosystems jsou nejkvalitnější a nejspolehlivější přístroje na trhu. S pořízením přístrojů Leica očekáváte, že budete dosahovat nejlepších výsledků v nejkratším čase a že vám přístroj vydrží velmi dlouhou dobu. Aby bylo vaše očekávání na 100% splněno, je nutné, aby přístroje byly za všech okolností doprovázeny tím nejkvalitnějším příslušenstvím, a tím je právě originální příslušenství Leica Geosystems.

Hlavní důvody, proč používat originální příslušenství Leica Geosystems jsou:

Trojnožky a stativy
  • Stativy a trojnožky: zásadním parametrem stativů a trojnožek je tzv. torzní tuhost, tj. s jakou přesností se materiál dostane do původní polohy po namáhání otáčením přístroje. S nekvalitními neoriginálními stativy a trojnožkami nikdy nedosáhnete deklarované úhlové přesnosti totálních stanic.
Baterie a nabíječky
  • Baterie a nabíječky: Originální baterie Leica odebírá jen od prověřených dodavatelů s nejpřísnějšími nároky na kvalitu. Díky tomu vám originální baterie Leica dlouho vydrží a nehrozí poškození přístroje.
Hranoly
  • Odrazné hranoly: Základním parametrem hranolů je přesnost centrace, která má přímý vliv na úhlové i délkové měření totální stanicí. U neoriginálních hranolů nemáte tuto přesnost zaručenu a navíc u nich časem dochází k degradaci potahových vrstev skla, což znemožní používání hranolů.
Paměťová média
  • Paměťová média: Chcete, aby nedocházelo ke ztrátám dat a aby paměťové karty spolehlivě fungovali v širokém teplotním rozsahu od extrémních mrazů až po velká vedra? Používejte pouze originální paměťová média, protože Leica je bere od spolehlivých dodavatelů a testuje je.
Nivelační latě
  • Nivelační latě: Nivelační přístroje Leica jsou vyráběny s největší precizností. Nedegradujte přesnost nivelačních přístrojů neoriginálními laťemi.
Kufry
  • Kufry: Smysl kufrů není jen dostat přístroj z kanceláře do terénu a zpět, ale i přístroj ochránit před nárazy při transportech náročným terénem. Originální kufry Leica jsou vyvíjeny hlavně s ohledem na maximální ochranu přístrojů.

Váš přístroj je pracovním nástrojem, který vám vydělává peníze, takže si zaslouží jen to nejkvalitnější příslušenství.

Video - originální příslušenství Leica Video
GDF322 Obrázek
GEB222 Obrázek
GEB371 10 Galerie
GRZ4 360° hranol
GRZ4 360° hranol
22 236,00 Kč bez DPH
GRZ4 360° hranol 639985
GRZ101 360° mini-hranol
GRZ101 360° mini-hranol
16 703,00 Kč bez DPH
GRZ101 360° mini-hranol 644327