GEFOS a.s.  
Cyclone FIELD 360

Cyclone FIELD 360

Cyclone FIELD 360 je aplikace pro mobilní zařízení pro sběr dat 3D reality v nejvyšší možné kvalitě, spouští proces registrace mračen bodů a umožňuje okamžité vytvoření výstupu.

Aplikace Leica Cyclone FIELD 360 pro mobilní zařízení, která je součástí řešení Leica Geosystems 3D Reality Capture Solution, propojuje sběr 3D dat přímo v terénu s laserovým skenerem RTC360, laserovými skenery ScanStation P30/P40 a P50 nebo imaging laserovým skenerem BLK360 a konečnou registraci dat s kancelářským softwarem Leica Cyclone REGISTER 360 PLUS pro následné zpracování.

Uživatel může na místě automaticky snímat, registrovat a zkoumat skenovaná a obrazová data. Uživatelské rozhraní kombinuje snadnou obsluhu složitých výpočtů s grafickým vedením uživatele, které nabízí pozoruhodný uživatelský zážitek i začínajícím uživatelům. Pomocí programu Cyclone FIELD 360 Quick Plan můžete přímo v terénu vytvářet půdorysy místností.

Využijte plný potenciál zařízení Apple se senzorem LiDAR pomocí aplikace Cyclone FIELD 360. Využijte vestavěný LiDAR zařízení Apple ke sběru skenovaných dat nebo k vyplnění mezer ve stávajících mračnech bodů pomocí 3D terčů. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na níže uvedené video nebo si prohlédněte naše odborné informace.

Prohlížení

Vysoce výkonná aplikace pro mobilní zařízení Leica Cyclone FIELD 360 je dokonalým společníkem pro 3D laserový skener RTC360, skenery ScanStation P30/P40 a P50 a nejmenší laserový skener BLK360. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní, dálkovému ovládání skeneru a zobrazení mračna bodů na místě, je navigace snadná - dokonce i pro začínající uživatele - a kompletní snímky a data mračna bodů jsou dodávána přímo do tabletu pomocí technologie edge computing.

Kontrola

Přímý přístup k datům a vizualizace jsou základem pro kontrolu kvality v terénu; s Cyclone FIELD 360 umožňuje automaticky předregistrovaná mračna bodů uživatelům rychle provádět kontrolu kvality na místě, zvyšuje produktivitu a umožňuje přijímat informovanější rozhodnutí v terénu. Kromě toho můžete přímo publikovat pořízená data z Cyclone FIELD 360 do Leica TruView Cloud nebo HxDR pro rychlou výměnu informací o projektu před importem a registrací.

Přidávání

Pro lepší interpretaci při následném zpracování v systému Leica Cyclone REGISTER 360 PLUS a pro přidání další hodnoty a informací k 3D datům umožňuje Cyclone FIELD 360 označovat na místě měření, videa, obrázky, textové nebo hlasové soubory ke geometrii mračna bodů jednoduše pomocí tabletu nebo chytrého telefonu.

Pořiďte si aplikaci ještě dnes!

Roční licence jsou k dispozici ve variantách BASIC, BLK Edition a Standard pro uživatele různých senzorů snímání reality. Stáhněte si aplikaci Cyclone FIELD 360 zdarma z App Store a Google Play.

Cyclone FIELD 360 Video
Cyclone FIELD 360 Obrázek
Cyclone FIELD 360 Obrázek
Cyclone FIELD 360 2 Galerie