GEFOS a.s.  
Tablet Leica Zeno Tab 2

Tablet Leica Zeno Tab 2

Odolný 8" polní tablet pro profesionální sběr GIS dat i v nepříznivých podmínkách.

Sběr přesných GIS dat s tabletem

Tablet Zeno Tab 2 je navržen do extrémně náročných podmínek. Je velmi odolný, běží na operačním systému Android, má velkou obrazovku a obraz je velmi dobře viditelný a čitelný i na přímém slunečním osvitu. Díky robustnímu ergonomickému designu můžete pracovat déle s větším komfortem.

V kombinaci s GNSS přijímači Leica FLX100 nebo Leica GG04 plus a mobilní aplikací Leica Zeno Mobile získáte robustní zařízení pro sběr GIS dat od jednoho spolehlivého a osvědčeného výrobce. Toto lehké, snadno ovladatelné a přesné řešení zásadně zvýší vaši produktivitu sběru GIS dat.

Sběr GIS dat s aplikací Zeno Mobile

Tablet Zeno Tab 2 je speciálně vyladěn pro polní aplikaci Zeno Mobile, která je velmi efektivní pro sběr GIS dat díky svému intuitivnímu a snadnému ovládání. Se Zeno Mobile sbíráte data s velkou přesností a se všemi atributy, jejichž strukturu si můžeze navrhnout pro potřebu vašeho GISu. Citlivá dotyková obrazovka umožňuje skvělé ovládání i za deště.

Optimalizováno do terénu 

Tablet Zeno Tab 2 je speciálně navržen pro polní práce. Kompaktní a robustní design, ovládání jednou rukou, dlouhá výdrž baterií, Android, dotyková obrazovka, to vše je nutné do extrémních pracovních podmínek a to vše nabízí tablet Zeno Tab 2.

Leica GG04 plus - video Video
Tablet Leica Zeno Tab 2 Obrázek
Leica GG04 plus Obrázek