GEFOS a.s.  

Totální stanice

Totální stanice Leica od autorizovaného zastoupení GEFOS a.s.

Vyberte si geodetickou totální stanici Leica od plně automatických robotických sestav až po mechanické totální stanice. Vždy přesné a spolehlivé s komfortním softwarem.

Přehled totálních stanic
Přehledná tabulka totálních stanic
TS16 TS16

Profesionální automatická totální stanice s technologiemi ATRplus, PowerSearch, Imaging a softwarem Captivate. Ideální do one-man sady, příp. i s GNSS přijímačem.

Více 
AP20 AutoPole AP20 AutoPole

Leica AP20 AutoPole vám umožňuje měřit s nakloněnou tyčkou, přičemž automaticky zná její výšku a navíc vyhledá a uzamkne konkrétní hranol.

Více 
TS13 TS13

TS13 je modulární systém, kde můžete mít sadu od automatické totální stanice až po plnohodnotný 1-man s příp. doplněním o GNSS

Více 
MS60 multistanice MS60 multistanice

Totální stanice v plné výbavě, navíc s integrovaným 3D laserovým skenerem pro nejpřesnější skenovací práce. Nejpřesnější 3D mračna bodů bez šumů.

Více 
TS60 TS60

Nejpřesnější geodetická totální stanice na světě se dvěma kamerami, ATRplus, PowerSearch a 3D polním softwarem Leica Captivate.

Více 
Měřické systémy Měřické systémy

Nejefektivnější využití přístrojů v rámci ucelených systémů s robotickými stanicemi, kontrolery a GNSS přijímači

Více 
FlexLine FlexLine

Manuální totální stanice s nejmodernějšími technologiemi pro zajištění maximální přesnosti měření. Tři modely od nejednodušší po nejdokonalejší.

Více 
TM60 TM60

Speciální automatická totální stanice (nejen) pro dlouhodobý automatický monitoring. Vysoká přesnost a prodloužený dosah ATRplus až na 3 km.

Více 
Originální příslušenství Originální příslušenství

I na ty nejkvalitnější a nejpřesnější přístroje se můžete spolehnout pouze s originálním příslušenstvím Leica, které jako jediné garantuje tu nejvyšší kvalitu.

Více