GEFOS a.s.  
Leica AP20 AutoPole

Leica AP20 AutoPole

Leica AP20 AutoPole je jedinečný inteligentní systém zvyšující produktivitu robotických totálních stanic, který odstraňuje poslední manuální kroky v měřických postupech. Snadno použitelný AP20 AutoPole šetří čas strávený na místě a omezuje nutnost složitých oprav pomocí tří výkonných chytrých funkcí, které od základu změní způsob vaší práce.
AP20 AutoPole umožňuje měření s nakloněnou tyčkou, automatické odečty výšky tyčky a umožňuje vyhledávání a uzamčení na konkrétní cíl s unikátním ID. S nakloněnou tyčkou snadno dosáhnete skrytého bodu bez nutnosti přesouvání stroje na jiné stanovisko. V případě, že se na místě pohybuje více měřických skupin se svými hranoly, budete mít vždy jistotu, že se přístroj drží pouze vašeho hranolu. S AP20 AutoPole můžete dokončit své úkoly s menším počtem chyb, vysokou spolehlivostí a vyšší produktivitou, s minimalizací přepracování a zdržování.

Kompenzace náklonu

Kompenzace náklonu odstraňuje potřebu urovnávat tyčku do svislice pomocí libely. Díky tomu pohodlně změříte nebo vytyčíte mnohem více bodů za den při zachování vysokých standardů kvality a přesnosti. S libovolně nakloněnou tyčkou dosáhnete i na body, které by byly jinak skryté a kvůli kterým byste museli přesouvat totální stanici na jiné stanovisko.

tilt_icon_web.png
leica_ap20_autopole_survey_800x428_image1.jpg
leica_ap20_autopole_survey_800x428_image3.jpg

PoleHeight - automatická výška tyčky

Ušetřete čas a eliminujte chyby při odečítání výšky tyčky a jejím zadávání do polního softwaru, které jsou často chybné nebo dokonce úplně přehlédnutelné. Funkce PoleHeight automaticky aktualizuje výšku při změně výšky tyčky. To odstraňuje potřebu číst, kontrolovat a zadávat změny výšky a eliminuje časově náročné opravy nesprávně zadaných nebo zapomenutých výšek cílů.

poleheight_icon_web.png

TargetID - identifikace hranolu

Díky Leica AP20 AutoPole s funkcí TargetID Vás nic nezastaví! Automatické vyhledání cíle a jeho identifikace zabrání uzamčení na cizí hranol a přerušení práce, ke kterému může dojít na rušné stavbě. TargetID umožňuje totální stanici identifikovat váš cíl už během vyhledávání s PowerSearch. To zabraňuje uzamčení na cizí hranoly, což je zvláště důležité na rušných místech, kde pracuje současně několik geodetů.

targetid_icon_web.png
leica_ap20_autopole_survey_800x428_image2.jpg
Leica AP20 AutoPole Video
Leica AP20 Obrázek
Leica AP20 Obrázek
Leica AP20 2 Galerie