GEFOS a.s.  
Nivelační systémy pro rypadla iCON excavate

Nivelační systémy pro rypadla iCON excavate

Leica MSS400 a technologie SP - optimální produktivita výkopových prací

Vylepšená technologie senzorů umožňuje provádět výkopové práce bez ztráty přesnosti při vyšších rychlostech a dramaticky tím zvyšuje produktivitu práce stroje na staveništi.

Rypadla osazená senzory řady MSS400, zahrnují technologii SP, která umožňuje zákazníkům dokončit práci s menším počtem strojů a s dodrženým finančním i časovým harmonogramem.

Technologie SP nabízí lepší dynamickou aktualizaci úhlů. Umožňuje rypadlu rychlejší pohyb, přičemž hodnoty na ovládacím panelu operátora zůstávají správné. Přesný výpočet úhlu činí rypadlo přesnější a efektivnější.

 

Práce pod hladinou spodních vod

Jako součást série MSS400 jsou senzory MSS420 pro ponorné bagrování, postaveny na zavedené technologii snímačů řady MSS400. Tyto snímače jsou navrženy tak, aby byly použitelné až do hloubky 40 m, při tlacích 5 barů. Snímače MSS420 jsou vybaveny vyztuženými součástmi, jako jsou tlakové spoje, robustní skříň snímačů, robustní kabeláž a držáky z nerezové oceli, díky nimž se stávají spolehlivým zařízením v práci pod vodou.

 

Vysoká přesnost dosažitelná při každé rychlosti

Jednotky inerciálních měření (IMU) v kombinaci s gyroskopy a akcelerometry nabízejí nejcitlivější technologii senzorů na trhu, která zlepšuje přesnost kopání a zvyšuje celkovou rychlost obsluhy pro dokončení výkopových prací. Technologie SP výrazně zvyšuje výkonnost GNSS, snižuje potřebu přepracování a snižuje prostoje při špatném pokrytí GNSS nebo dočasné ztrátě korekčních signálů.

Senzory řady MSS400 umožňují operátorovi pracovat výkoněji a zároveň udržovat požadovanou přesnost při vyšších rychlostech na náročných stavbách, kde je důležitým měřítkem produktivita práce.

 

Výhody:

Zvyšení rychlosti, výkonu, přesnosti a produktivity vašeho rypadla
Zvýšení provozní doby díky 20% snížení času potřebného k instalaci a 30% snížení času ke kalibraci
Vizualizace pohybu stroje v reálném čase na displeji snižuje případné chyby obsluhy

Odstranění "mrtvých zón" s 360 stupňovou přesností pohybu

Rozšíření portfolia prací - práce pod hladinu spodních nebo agresivních vod.

 

Instalace rypadla iXE3 duál GNSS Video