GEFOS a.s.  

Software

Cyclone FIELD 360 Cyclone FIELD 360

Cyclone FIELD 360 je aplikace pro mobilní zařízení pro sběr dat 3D reality, spouští proces registrace mračen bodů a umožňuje okamžité vytvoření výstupu.

Více 
Cyclone REGISTER 360 PLUS Cyclone REGISTER 360 PLUS

Cyclone REGISTER 360 PLUS je komplexní řešení pro registraci mračen bodů a přípravu dat ze senzorů Leica Geosystems i třetích stran.

Více 
CloudWorx CloudWorx

CloudWorx je sada nadstaveb pro práci s 3D mračny přímo ve vybraném CADu s využitím nástrojů pro tvorbu plánů CAD a modelů BIM.

Více 
Cyclone 3DR Cyclone 3DR

Univerzální software pro zpracování mračen bodů, segmentaci a klasifikaci, tvorbu trojuhelníkových sití, mesh, inspekci povrchů, prokládání mračna matematickými tvary, extrakci hran, porovnání modelů, vektorizaci bodových mračen, výpočty objemů. 

Více 
TruView TruView

Data z 3D reality přístupná kdekoliv, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení.

Více 
Cyclone ENTERPRISE Cyclone ENTERPRISE

Cyclone ENTERPRISE je platforma pro správu dat s možností lokálního nebo cloudového nasazení. Publikujte projekty do Cyclone ENTERPRISE

Více 
Map360 Map360

Leica Map360 je softwarové řešení pro záznam nehod a trestných činů, které umožňuje import, zpracování, analýzu, vizualizaci a tvorbu výstupů pro soud.

Více 
Reality Cloud Studio Reality Cloud Studio

Reality Cloud Studio, Powered by HxDR, je cloudová aplikace společnosti Hexagon pro vizualizaci, spolupráci a ukládání dat ze snímání 3D reality.

Více