GEFOS a.s.  
TruView

TruView

Řada Leica TruView je špičkou v oboru pro snadné a intuitivní sdílení dat mračen bodů, projektů a dalších. Produkty Leica TruView představují chytřejší způsob, jak může kdokoli z vašeho projektového ekosystému přistupovat k datům digitální reality, prohlížet je, analyzovat a spolupracovat s nimi. Nyní může každý, kdo je součástí vašeho projektového ekosystému, přistupovat k tomuto důležitému, rozměrově správnému a fotorealistickému prostředí digitální reality odkudkoli a kdykoli na jakémkoli zařízení.

Řešení je nabízeno jako online webový prohlížeč (TruView LIVE) a desktopový prohlížeč (TruView) se synchronizovanými funkcemi a poskytuje robustní podporu pro všechna projektová data, včetně mračen bodů, obrázků, modelů a připojených aktiv. Uživatelé desktopového prohlížeče TruView budou moci využívat nejkomplexnější sadu nástrojů včetně podpory pro načítání nových modelů do projektů TruView a jejich prohlížení ve VR, stejně jako podpory všech kompatibilních zdrojů dat - souborů LGS, Cyclone ENETRPRISE a starších formátů. TruView desktop nabízí jak instalovanou, tak neinstalovanou verzi produktu.

VLASTNOSTI A VÝHODY

  • Plná integrace s Cyclone ENTERPRISE podporuje současné používání produktů TruView pro stolní počítače a prohlížeče.
  • Přístup ke geo-tagům a projektům z aplikací Cyclone FIELD 360, BLK3D, Cyclone CORE a Cyclone REGISTER 360 PLUS pro univerzální přístup ke kompletnímu projektu snímání reality.
  • Načtení modelů IFC, OBJ a COE prostřednictvím desktopového prohlížeče a jejich uložení do projektů Cyclone ENTERPRISE i LGS pro doplnění dat mračna bodů z Cyclone
  • Plné možnosti geo-tagů, značení a snímkování s režimem prezentace pro spolupráci a sdělování důležitých detailů projektu ostatním uživatelům
  • Usnadňuje virtuální návštěvy na staveništi, revize, plánování modernizace a nové instalace na dálku s velkou přesností.
  • Přístup uživatelů lze kontrolovat a spravovat prostřednictvím robustního portálu správce Cyclone ENTERPRISE

JEDNODUCHÉ ZOBRAZENÍ VŠEHO V JEDNOM

TruView využívá technologii JetStream, která poskytuje kompletní projektová data včetně bodů, obrázků, modelů a dalších. Uživatelé mohou procházet jak mračno bodů, tak panoramatické snímky a další vrstvy, jako je HDR a IR, pokud jsou k dispozici.

SPOLUPRÁCE PROSTŘEDNICTVÍM CYCLONE ENTERPRISE

Aplikace TruView Desktop je integrována s robustními nástroji pro správu uživatelů a projektů Cyclone ENTERPRISE, takže data, měření a geo-tagy vytvořené v aplikaci TruView Desktop jsou okamžitě dostupné v produktech TruView LIVE a CloudWorx.

DESKTOP

TruView je k dispozici jako nainstalovaná desktopová aplikace i jako aplikace v prohlížeči. Uživatelé aplikace TruView pro systém Windows mají přístup k nejkomplexnějšímu prostředí TruView pro prohlížení a spolupráci a k podpoře nahrávání modelů a VR.

KOMPLETNÍ DATA

TruView LIVE je mikrokosmosem vašich projektů snímání reality. Získejte přístup k snímkům/značkám, geo-tagům, aktivům, UCS a klipům a přidejte 3D modely prostřednictvím TruView pro komplexní pohled na váš projekt.

Video
Leica TruView Obrázek