GEFOS a.s.  

Ovládací panel Leica MCP80 a dokovací stanice Leica MDS Series

Ovládací panel stroje Leica MCP80 společně s inteligentní dokovací stanicí Leica MDS představují kompletní hardwarové řešení pro řízení strojů. Všechna softwarová řešení pro řízení strojů jsou kompatibilní s panelem MCP80.

Jednoúčelové ovládací panel zařízení
Panel MCP80 má jedno společné rozhraní pro všechny aplikace řízení stavebních strojů, takže je vzájemně zaměnitelný mezi jakýmikoli stavebními stroji. Výsledkem je, že operátoři jsou trénováni pouze na jednom ovládacím panelu. V dokovacím stanici jsou uložena data specifická pro stroj, jako jsou kalibrační hodnoty a hydraulické parametry. Tímto způsobem může být panel použit na jakémkoliv jiném stroji bez rizika ztráty dat stroje. Operátor může převzít panel z jednoho stroje do druhého.

Připraveno pro drsné prostředí
Panel a dokovací stanice mají velmi robustní konstrukci a strukturu pro ovládání i v nejtvrdších podmínkách. Všechna kabelová připojení jsou upevněna na dokovací stanici Leica MDS - panel MCP80 je plně bez kabelu. Panel i dokovací stanice mají certifikát IP66 a IP67, takže jsou plně chráněny před prachem a pronikáním vody.

Snadno použitelné a přizpůsobitelné
Díky designu zaměřenému na zákazníka, 8" plnohodnotným dotykovým displejem a podsvíceným tlačítkům je panel MCP80 navržen tak, aby byl snadno použitelný. Velice snadno se připojuje k dokovací stanici, kterou Leica Geosystems dodává ve tři variantách, Leica MDS10, MDS20 a MDS30, aby byly uspokojeny potřeby zákazníků po celém světě.