GEFOS a.s.  
Stavební GNSS (GPS) rover Leica iCON iCG30

Stavební GNSS (GPS) rover Leica iCON iCG30

Stavební projekt přenesete do terénu a v intuitivním softwaru na přehledné barevné obrazovce sami lehce provedete např. vytyčení, výpočet kubatur, zaměření hotové práce, kontrolu (vytyčení) 3D modelu

GNSS (lidově GPS) rover na tyčce Leica iCON iCG30 je ideálním vstupem do digitálního provádění stavby. S jeho pomocí přenesete projekt do terénu a sami provedete vytyčení, výpočet kubatur, zaměření hotové práce, kontrolu zářezu či násypu.

Přístroj přijímá signály satelitních sítí GPS a GLONASS, je možno rozšířit i o Galileo či Beidou. Disponuje 320 kanály a obnovou polohy 5 Hz (5x za sekundu) - pro internerový rover zcela postačující řešení. Velkou výhodou je nízká hmotnost celého kompletu a skladnost - vejde se do malého kufříku (součást dodávky).

Tento stavební GNSS rover umožňuje provádění množství geodetických úkolů a aplikací na Vaší stavbě vlastními silami, bez nutnosti volat na tuto práci geodeta. Za tímto účelem je i jeho software speciálně uzpůsoben pro užívání negeodety.

Součástí sady je výkonný tablet Leica iCON CC70-20 s plnou verzí softwaru iCON Site. Ten umožňuje plnit veškeré úkoly spojené s měřením zejména na liniových stavbách. Obsahuje tyto aplikace:

  • Měření
  • Vytyčování
  • Náčrty
  • Svahy
  • Výpočty kubatur
  • Měření vůči 3D modelu

 

 

Gefos a.s., oficiální zastoupení Leica Geosystems & autorizovaný servis

Ing. Dušan Janík, +420 601 357 068, dusan.janik@gefos.cz

Obrázek
Obrázek
Obrázek
2 Galerie