GEFOS a.s.  

Stavebnictví

Stavebnictví

Hledačka podzemního vedení Leica Utilifinder Hledačka podzemního vedení Leica Utilifinder
Leica Utilifinder - pro hledání kabelů pod napětím. Spolupracuje ale i s podzemní sondou nebo síťovým generátorem. Snadno použitelná a cenově dostupná hledačka podzemních vedení, nevyžadující velké nároky na obsluhu.
Více 
Optické nivelační přístroje Leica NA300/500/700 Optické nivelační přístroje Leica NA300/500/700
Legendární optika Leica v nivelačních přístrojích pro stavebnictví od oficiálního zastoupení Leica Geosystems. Vaše oči Vám po směně poděkují – v optice se kvalita nedá ošidit. Kdo se jednou díval skrz nivelační přístroj Leica, zejména ráno či večer, jiný už nechce.
Více 
DISTO X310 DISTO X310
Nejoblíbenější dálkoměr pro zaměřování místností i na stavbu. Díky sklonoměru umí přepočítat šikmou délku na vodorovnou.
Více 
DISTO D510 DISTO D510
Univerzální laserový s kamerou umožňuje cílení na dlouhé vzdálenosti i za sluníčka. Má i Bluetooth a řadu výpočetních funkcí.
Více 
DISTOX3/X4 DISTOX3/X4
Nové dálkoměry řady X mají sklonoměr a Bluetooth. DISTOX4 je nejdostupnější dálkoměr na trhu s kamerou. Dají se rozšířit na měřickou stanici pro 3D měření
Více 
Jak vybrat křížový laser pro stavebnictví? Jak vybrat křížový laser pro stavebnictví?
Jak správně křížový laser vybrat, jaká kritéria vzít v úvahu? Profesionální křížové (čárové) lasery pro stavebnictví používají nejen obkladači a sádrokartonáři, ale každý řemeslník, který potřebuje pracovat přesně. Jistota pak je, když křížový laser obsahuje špičkovou optiku Leica.
Více 
Křížové lasery a bodové lasery Křížové lasery a bodové lasery
Legendární optika Leica v laserech pro obkladače, sádrokartonáře a ostatní řemeslníky: LEICA LINO. Čárové, liniové, křížové lasery, ale i bodové, bodokřížové či multikřížové lasery. Červené, nebo až 4x viditelnější zelené. Výdrž 44 hodin. Detektor laserového paprsku Leica vidí čáry i na přímém slunci, až na 80 metrů.
Více 
DISTO D810 DISTO D810
Jedinečný dálkoměr s dotykovým displejem a fotoaparátem pro dokumentaci měření. Má Bluetooth a řadu výpočetních funkcí.
Více 
DISTO S910 DISTO S910
Revoluční dálkoměr s technologií P2P. Díky ní umí z jednoho místa změřit polohu libovolného bodu ve 3D. Má prodloužený dosah 300 m.
Více