GEFOS a.s.  

Novinky

Georadar Leica - georadar ukazující liniová vedení na displeji Georadar Leica - georadar ukazující liniová vedení na displeji

Georadar Leica DSX je georadar určený přímo na stavbu. Rychle najde kovové i nekovové trubky a kabely a rovnou je zobrazí. U georadaru Leica DSX tak odpadají vysoké nároky na kvalifikovanost obsluhy i postprocessing dat v kanceláři - polohu všech podzemních liniových prvků totiž ukáže rovnou na displeji.

Celý článek 
Stavební GNSS (GPS) rover Leica iCON iCG30 Stavební GNSS (GPS) rover Leica iCON iCG30

Stavební projekt přenesete do terénu a v intuitivním softwaru na přehledné barevné obrazovce sami lehce provedete např. vytyčení, výpočet kubatur, zaměření hotové práce, kontrolu (vytyčení) 3D modelu

Celý článek 
Leica GS18 I Leica GS18 I

S GS18 I již neexistují skryté nebo nepřístupné body, protože pomocí integrované kamery změříte průsekovou fotogrammetrií vše, co vidíte.

Celý článek 
Teodolit + dálkoměr = Totální stanice Leica Teodolit + dálkoměr = Totální stanice Leica

Leica iCB50/70 pro nejkomplexnější měření ve stavebnictví a strojírenství

Celý článek 
Křížové lasery Leica Křížové lasery Leica

Legendární optika Leica v laserech pro řemeslníky - obkladače, sádrokartonáře, podlaháře: LEICA LINO. Liniové, křížové lasery, ale i bodové, bodokřížové či multikřížové lasery. Červené, nebo až 4x viditelnější zelené. Výdrž 44 hodin. Detektor laserového paprsku Leica vidí čáry i na přímém slunci, na 80 metrů.

Celý článek