GEFOS a.s.  
Stavební GNSS (GPS) rover a referenční stanice Leica iCON iCG60

Stavební GNSS (GPS) rover a referenční stanice Leica iCON iCG60

Univerzální a snadno rozšiřitelná smart anténa s integrovaným displejem Leica iCON iCG60 je dostupná v několika variantách.

Univerzální a snadno rozšiřitelná smart anténa Leica iCON iCG60 je dostupná v několika variantách. Nějčastější varianty jsou jako referenční stanice, nebo rover anténa do ruky. Možná je i kombinace těchto variant (nebo pozdější rozšíření licencí). Přijímá signály satelitních sítí GPS a GLONASS. Připravena na rozšíření o Galileo či Beidou. Anténa disponuje integrovaným 4G modemem pro příjem, nebo vysílání korekcí po internetu. Je rozšiřitelná o integrované rádio pro příjem, nebo vysílání korekcí (dle zvolené konfigurace a licence). Anténa obsahuje integrovaný displej pro kontrolu a nastavení nejdůležitějších parametrů antény. Anténa iCON iCG60 poskytuje vysokou přesnost a výkon v robustní kompaktní jednotce, navržené pro drsné podmíny staveniště. Špičková technologie GNSS poskytuje maximální přesnost a spolehlivost.

Obsahuje funkce Leica SmartTrack +, SmartCheck +, Leica xRTK, SmartLink, možnost vzdáleného připojení ConX, Base Pilot.

U využití jako smart rover GNSS antény je součástí výkonný tablet Leica iCON CC80 s plnou verzí softwaru iCON Site umožňující plnit veškeré úkoly spojené s měřením hlavně na liniové stavbě. Obsahuje Aplikace: Měření, Vytyčování, Náčrty, Svahy, Výpočty kubatur, Měření vůči 3D modelu.

Referenční stanice posílá rádiovým přenosem (nebo po internetu) RTK korekce roverům či GNSS řízeným strojům pohybujícím se po staveništi. Výkonná smart-anténa Leica iCG60 integrující funkci antény a GNSS přijímače do jednoho kompaktního zařízení. Jako referenční stanice díky integrovanému displeji již nepotřebujete žádný kontrolér, čímž ušetříte další přístrojové vybavení.

Kontrolu povrchů můžete rychle provádět umístěním antény na Vaše vozidlo.

Přesnou nabídku Vám spočítáme dle Vašich požadavků.

Gefos a.s., oficiální zastoupení Leica Geosystems & autorizovaný servis

Ing. Dušan Janík, +420 601 357 068, dusan.janik@gefos.cz

Obrázek
Obrázek
Obrázek
2 Galerie