GEFOS a.s.  
Cyclone REGISTER 360 PLUS

Cyclone REGISTER 360 PLUS

Cyclone REGISTER 360 PLUS je komplexní řešení pro registraci mračen bodů a přípravu dat ze senzorů Leica Geosystems i třetích stran.

Leica Cyclone REGISTER 360 PLUS je nejnovější aktualizací jedničky mezi softwary pro registraci mračen bodů, Cyclone REGISTER. Tento zcela nový produkt nově vytvořený od základu s sebou přináší zcela nové možnosti od jednoduchých, řízených pracovních postupů až po automatizovanou registraci a výstupy připravené pro klienta pouhým kliknutím na tlačítko.

REGISTER 360 PLUS umožňuje uživatelům jakékoli úrovně dovedností pracovat chytřeji, poskytovat přesnější výsledky, podrobněji vizualizovat a efektivněji spolupracovat - uživatelé se tak stávají středem svých projektů.

Ať už je nasazen jako samostatné řešení, nebo jako součást komplexního integrovaného řešení digitální reality, Cyclone REGISTER 360 PLUS je nejrychlejší a nejjednodušší možností, jak odvést práci správně a napoprvé.

Cyclone REGISTER 360 PLUS je k dispozici i ve speciální edici BLK optimalizované pro použití s řadou produktů pro snímání reality BLK.

Rychlost

Přetáhnout, pustit, hotovo. Od vytvoření projektu až po závěrečný protokol je dokončení projektu výrazně rychlejší díky vícevláknovým dávkovým rutinám, importu a zpracování v jednom kroku, řízeným pracovním postupům, vestavěným nástrojům QA/QC a automatickému protokolingu, které ušetří značnou část času a dohadů a zároveň zajistí vyšší produktivitu. Uživatelé 3D laserového skeneru Leica RTC360 mohou také využít jedinečnou funkci předběžné registrace v přístroji, která proces dále urychluje.

Přizpůsobení

Cyclone REGISTER 360 PLUS si snadno poradí i s těmi nejnáročnějšími projekty a zjednodušuje složité pracovní postupy. Umožňuje uživatelům jakékoliv úrovně dovedností pracovat chytřeji, dosahovat přesnějších výsledků, podrobněji vizualizovat a efektivněji spolupracovat - uživatel se tak stává středobodem svých projektů. Ať už je nasazen jako samostatné řešení, nebo jako součást komplexního integrovaného řešení laserového skenování, Cyclone REGISTER 360 PLUS je nejrychlejší a nejjednodušší možností, jak provést práci správně a napoprvé.

Jednoduchost

Snadno dodávejte výstupy projektů na profesionální úrovni. Cyclone REGISTER 360 PLUS poskytuje řízené pracovní postupy registrace, které pomáhají novým uživatelům a urychlují proces pro zkušené uživatele. Intuitivní nástroje kontroly kvality a reportování vás zbaví dohadů při určování kvality registrace a poskytnou vám všechny potřebné informace na dosah ruky. Dávkově exportujte své finální produkty do mnoha standardních průmyslových formátů nebo do zcela nového univerzálního projektového souboru Leica Geosystems (LGS). Dokonce můžete svá data odesílat přímo do cloudu pro spolupráci kliknutím na tlačítko.

Z terénu do finále

Cyclone REGISTER 360 PLUS je součástí integrovaného řešení RTC360 Field-to-Finished. Cyclone REGISTER 360 PLUS využívá výhod vizuálního inerciálního systému (VIS) ve skeneru RTC360 a automaticky umístí projektová data na souřadnice v reálném světě a dokončí registraci bez manuálního zásahu uživatele. Projekty lze publikovat do zcela nového univerzálního projektového souboru Leica Geosystems (LGS) pro následné použití v každém Leica softwaru pro 3D skenování. Jeden soubor, nekonečné možnosti.

Cyclone REGISTER 360 PLUS - postup práce Video
Obrázek
Cyclone REGISTER 360 PLUS Obrázek
Cyclone REGISTER 360 PLUS 2 Galerie