GEFOS a.s.  
Leica TM60

Leica TM60

Speciální automatická totální stanice (nejen) pro dlouhodobý automatický monitoring. Vysoká přesnost a prodloužený dosah ATRplus až na 3 km.

Robustní, přesná a odolná Leica Nova TM60 je speciální totální stanice pro monitoring, při kterém bezpečně a nepřetržitě sbírá data. Dodává se se závazným příslibem: data v reálném čase, na které se můžete vždy spolehnout, což vám pomůže činit včasná informovaná rozhodnutí.

Ať už jde o sedání, ohýbání, sesuvy nebo jakoukoli jinou změnu stavu - budete mít vše pod kontrolou 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. TM60 přichází s nejdelším dosahem ATRplus na světě, přesností automatického zacílení 0,5", pokročilým imagingem a nejdelším nepřetržitým provozem.

Přístroj odhalí svůj plný potenciál ve spolupráci s monitorovacím řešením Leica GeoMoS. Tato kombinace umožňuje reagovat na komplexní požadavky jakéhokoli monitorovacího projektu, ať už kontinuálního nebo periodického. Monitorovací totální stanice TM60 se dokáže automaticky přizpůsobit měnícím se podmínkám prostředí, čímž se snižují mezery v datech, prostoje a neočekávané náklady.

Přístroj je dodáván s výkonným a intuitivním polním softwarem Leica Captivate. Snadno použitelná dotyková technologie a uživatelsky přívětivé aplikace umožňují uživateli provádět náročný geodetický monitoring.

TM60 je vybavena technologií AutoLearn. Ta umožňuje v softwaru GeoMoS automaticky vyhledávat, docilovat a měřit monitorovací hranoly se prodlouženým dosahem ATRplus. Detekci monitorovacích cílů lze nyní provádět autonomně a vzdáleně.

Kdy použít Leica Nova TM60:

  • Permanentní monitoring (24/7): dálkové ovládání, nepřetržité monitorování, naměřená data v reálném čase, odolná vůči různým podmínkám prostředí.
  • Monitorovací kampaně (periodické): flexibilní nastavení přístroje, automatická měření, polní software Leica Captivate, specializovaná monitorovací aplikace, připojení ke cloudovým službám.
  • Budovy a stavby: monitorování budov, mrakodrapů, průmyslových a sportovních zařízení, pobřežních a podzemních staveb.
  • Dopravní infrastruktura: monitorování tunelů, železnic, mostů, silnic a dálnic, letišť, přístavů a ​​kanálů.
  • Monitorování životního prostředí: monitorování sesuvů, poklesů, predikce skalních řícení.
  • Energetická infrastruktura: monitorování přehrad, produktovodů, jaderných zařízení a elektráren.
  • Těžba: sledování stability svahů, vysokých stěn a lomů.
TM60 Obrázek
TM60 Obrázek
TM60 Obrázek
TM60 Obrázek