GEFOS a.s.  
FLX100 plus

FLX100 plus

Přesný, kompaktní a flexibilní GNSS přijímač pro každého

Přesné určení polohy v systémech iOS, Android a Windows pomocí kompaktního GNSS přijímače Leica Zeno FLX100 plus.

Sbírejte prostorová data jednoduchým a flexibilním způsobem. Použijte nastavení, které vyhovuje vašemu pracovnímu postupu: ať už na geodetické výtyčce pro vysoce přesná data nebo s univerzálním ručním držákem. Anténu FLX100 plus lze spárovat s vlastním chytrým telefonem nebo tabletem, což poskytuje svobodu volby a umožňuje pracovat tak, jak chcete.

Chcete-li získat dokonalý zážitek z profesionálního pořizování GIS dat, používejte FLX100 plus s aplikací Leica Zeno Mobile nebo Zeno Mobile One. 

Spárujte jej s aplikací Leica Zeno Connect a umožněte vysoce přesné určování polohy v dalších aplikacích pro sběr dat v různých operačních systémech. Např. pro geodetické měření s GNSS doporučeme používat aplikaci FieldGenius pro Android s pomocí Zeno Connect na pozadí.

Využijte své řešení FLX100 plus naplno díky službě SmartNet, celosvětové korekční službě GNSS společnosti Hexagon: přesnost, na kterou se můžete spolehnout.

Kompaktní, robustní a lehká chytrá anténa Leica Zeno FLX100 plus je vaším spolehlivým řešením pro sběr dat.

Leica FLX100 plus flexibilní

Flexibilní, méně kompromisů.

Plná flexibilita díky podpoře zařízení v zařízeních s iOS, Android a Windows. Použijte mobilní aplikaci Leica Zeno Mobile pro dokonalý zážitek z profesionálního sběru dat nebo se připojte k dalším aplikacím pro sběr dat na vámi preferované platformě. Nastavení bez kompromisů: Připevněte anténu a zařízení buď na univerzální ruční držák, na geodetickou výtyčku nebo do pouzdra na opasek.

Leica FLX100 plus spolehlivá

Spolehlivý, méně prostojů.

FLX100 plus je vybaven technologií, které můžete důvěřovat. Je testován v nejnáročnějších podmínkách, je odolný proti prachu a vodě a má více než 20-ti hodinovou výdrž baterie, což dohromady zvyšuje efektivitu práce v terénu a umožňuje včasné realizace prací. Kompaktní, odolná a lehká chytrá anténa Leica Zeno FLX100 plus je spolehlivým řešením pro sběr GIS dat.

Leica FLX100 plus intuitivní

Intuitivní, méně závislosti.

Zařízení Zeno FLX100 plus bylo navrženo s ohledem na jednoduchost a je snadno použitelné s jedním tlačítkem. Umožňuje profesionálům s omezenými nebo žádnými geodetickými zkušenostmi bez námahy a efektivně pořizovat polohová data. Zařízení FLX100 plus je připraveno k použití ihned po vybalení z krabice. Buďte soběstační díky školicím materiálům, online kurzům, videím a podpoře vašeho důvěryhodného partnera.

Leica Zeno FLX100 plus video Video
Leica Zeno FLX100 plus Obrázek
Leica Zeno FLX100 plus Obrázek
Leica Zeno FLX100 plus 3 Galerie