GEFOS a.s.  

GNSS systémy

Geodetické GNSS přístroje Leica Geosystems jsou nejspolehlivější a nejodolnější geodetické GPS přístroje na trhu.

 

Pokud hledáte přesné GPS, na které se můžete vždy spolehnout, zvolte profesionální GPS pro geodety značky Leica Geosystems. Díky technologii Leica SmartCheck je přesné GNSS určení polohy opravdu spolehlivé.

Výrobce Leica Geosystems kromě jiného vyniká v zavádění nových technologií, které výrazně zvyšují výkon a kvalitu měření. Připomeňme si například velmi úspěšný přístroj GS18 T s kompenzací sklonu výtyčky. Podpora všech GNSS systémů je dnes již samozřejmostí.

GNSS přístroje Leica jsou profesionální GNSS pro geodety, ale díky intuitivnímu systému Captivate s nimi práci hravě zvládne i člověk bez geodetické praxe.

 

 

GS18 I GS18 I

S GS18 I jež neexistují skryté nebo nepřístupné body, protože z integrované kamery změříte průsekovou fotogrammetrií vše, co vidíte.

Více 
GS18 T GS18 T
Zapomeňte na bublinu! GNSS přijímač s IMU pro měření s nakloněnou tyčkou. Sklonoměr je odolný proti magnetizmu. 555 k., GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink
Více 
GS16 GS16
Multi GNSS přijímač s 555-ti kanály, podpora GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink. S 3D polním softwarem Captivate.
Více 
GS07 GS07
Multi GNSS přijímač tvoří spolu s Captivate kontrolerem CS20 nejlehčí GNSS rover. 320-ti kanálový přijímač podporuje všechny GNSS systémy.
Více 
GS10/GS25 GS10/GS25
Multi GNSS přijímače bez antén s 555-ti kanály, podpora GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink. Boxy s více komunikačními porty.
Více 
GR30/GR50 GR30/GR50
Speciální GNSS přijímače pro permanentní referenční stanice s maximální podporou všech GNSS systémů a IT výbavou.
Více 
GM30 GM30
Inteligentní autonomní GNSS přijímač pro permanentní automatický monitoring. Pro autonomní instalaci nebo do komplexního systému monitoringu.
Více 
GMX910 GMX910
Kompaktní GNSS přijímač s integrovanou anténou pro automatický permanentní monitoring. 555 kanálů. Funguje v rámci systému Spider/GeoMoS.
Více 
GMX902 GMX902
GNSS přijímač pro automatický permanentní monitoring nebo pro permanentní referenční stanici. Funguje v rámci systému Spider/GeoMoS.
Více 
Měřické systémy Měřické systémy

Nejefektivnější využití přístrojů v rámci ucelených systémů s robotickými stanicemi, kontrolery a GNSS přijímači

Více