GEFOS a.s.  

GNSS systémy

Geodetické GNSS přístroje Leica Geosystems jsou nejspolehlivější a nejodolnější geodetické GNSS přístroje na trhu.

Pokud hledáte přesný GNSS systém, na který se můžete vždy spolehnout, zvolte profesionální GNSS pro geodety značky Leica Geosystems. Díky technologii Leica SmartCheck je přesné GNSS určení polohy opravdu spolehlivé.

Výrobce Leica Geosystems kromě jiného vyniká v zavádění nových technologií, které výrazně zvyšují výkon a kvalitu měření. Připomeňme si například velmi úspěšný přístroj GS18 T s kompenzací sklonu výtyčky a GS18 I s kamerou, z jeichž snímků se dají odsouvat souřadnice nepřístupných bodů. Podpora všech GNSS systémů je dnes již samozřejmostí.

GNSS přístroje Leica jsou profesionální GNSS pro geodety, ale díky intuitivnímu systému Captivate s nimi práci hravě zvládne i člověk bez geodetické praxe.

Srovnávací tabulka GNSS
Srovnávací tabulka GNSS
GS18 I GS18 I

S GS18 I jež neexistují skryté nebo nepřístupné body, protože z integrované kamery změříte průsekovou fotogrammetrií vše, co vidíte.

Více 
GS18 T GS18 T

Zapomeňte na bublinu! GNSS přijímač s IMU pro měření s nakloněnou tyčkou. Sklonoměr je odolný proti magnetizmu. 555 k., GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink

Více 
GS18 GS18

GNSS přijímač se všemi vlastnostmi GS18 T kromě sklonoměrné IMU jednotky, na kterou však existuje hw upgrade. Integrovaný modem na mobilní internet a možnost UHF rádia.

Více 
GS07 GS07

Multi GNSS přijímač tvoří spolu s Captivate kontrolerem CS20 nejlehčí GNSS rover. 320-ti kanálový přijímač podporuje všechny GNSS systémy.

Více 
HxGN SmartNet HxGN SmartNet

HxGN SmartNet je největší síť permanentních GNSS referenčních stanic, která zpřesní vaše měření GNSS přijímači do centimetrové přesnosti.

Více 
GS16 GS16

Multi GNSS přijímač s 555-ti kanály, podpora GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink. S 3D polním softwarem Captivate.

Více 
GS10/GS25 GS10/GS25

Multi GNSS přijímače bez antén s 555-ti kanály, podpora GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink. Boxy s více komunikačními porty.

Více 
GR30/GR50 GR30/GR50
Speciální GNSS přijímače pro permanentní referenční stanice s maximální podporou všech GNSS systémů a IT výbavou.
Více 
GM30 GM30
Inteligentní autonomní GNSS přijímač pro permanentní automatický monitoring. Pro autonomní instalaci nebo do komplexního systému monitoringu.
Více 
GMX910 GMX910
Kompaktní GNSS přijímač s integrovanou anténou pro automatický permanentní monitoring. 555 kanálů. Funguje v rámci systému Spider/GeoMoS.
Více 
Měřické systémy Měřické systémy

Nejefektivnější využití přístrojů v rámci ucelených systémů s robotickými stanicemi, kontrolery a GNSS přijímači

Více 
FLX100 plus FLX100 plus

Přesný, kompaktní a flexibilní GNSS přijímač s přesností 2 cm, s certifikací pro zařízení s Apple iOS

Více 
Originální příslušenství Originální příslušenství

I na ty nejkvalitnější a nejpřesnější přístroje se můžete spolehnout pouze s originálním příslušenstvím Leica, které jako jediné garantuje tu nejvyšší kvalitu.

Více 
FieldGenius pro Android FieldGenius pro Android

Praktická a jednoduchá polní aplikace běžící na Androidu (mobily i tablety) pro geodetická měření s GNSS přijímači.

Více