GEFOS a.s.  
ruční skener BLK2GO

ruční skener BLK2GO

BUĎTE VOLNÍ

RUČNÍ IMAGING 3D LASEROVÝ SKENER

Ruční imaging laserový skener BLK2GO zachycuje 3D prostor kolem Vás za chůze tam, kde se zrovna pohybujete. Pořizuje snímky a rozměrově přesné mračno bodů v reálném čase. S použitím patentované firemní technologie "GrandSLAM" zaznamenává trajektorii vašeho pohybu v prostoru, a produkuje velmi přesná data ve své kategorii. Ukázková data můžete stáhnout na tomto odkazu.

Poptat produkt v e-shopu

RYCHLÝ

Skenujte za chůze bez přerušování. Zachycení digitální reality prostoru kolem Vás se děje v reálném čase tak,jak prostorem procházíte

BLK2GO
BLK2GO

FLEXIBILNÍ

Skenujte objekty ze všech stran, skrze všechny místnosti a průchody, kolem rohů, po schodech nahoru i dolů. Díky obecné SLAM prostorové technologii BLK2GO ví přesně, kudy se v prostoru pohybuje. 

Z RUKY A ZA CHŮZE

BLK2GO je bezdrátový a lehký, navržený pro zachycování reality za chůze, kdekoli se pohybujete

BLK2GO
BLK2GO

3D SKENOVÁNÍ BEZ ZÁBRAN

Jako pochodeň pro vizualizaci 3-dimenzionální reality BLK2GO automaticky staví 3D mračno za pohybu. Od chvíle, kdy začnete skenovat, až do doby, než BLK2GO vypnete, všechny obrazové snímky a 3D data jsou vzájemně přesně zkombinována.

NESPOUTANÝ

Žádný stativ. Sběr dat přímo do přístroje. Kontinuální skenování s vnitřní vyjímatelnou baterií

 

 

 

 

 

 

 

Poptat produkt v e-shopu.

BLK2GO

KOPULE S DVOUOSÝM LIDAREM

Nejmenší dostupný dvouosý LiDAR s nejlepší přesností ve své třídě, uzavřený v plně chráněné a zapouzdřené kopuli, která snímá až 420 tisíc bodů za sekundu. Obě osy se při skenování neustále otáčejí.

VÍCEKAMEROVÝ VIZUÁLNÍ SYSTÉM

Systém vidění BLK2GO je tvořen 12-ti megapixelovou detailní kamerou pro brilantní snímky s vysokým kontrastem a třemi panoramatickými kamerami pro vizuální navigaci pomocí SLAM, obarvení mračna bodů a pořizování panoramatických snímků.

GRANDSLAM

Systém GRANDSLAM (Simultánní Lokalizace A Mapování) je kombinací vysokorychlostního dvouosého LiDARu, vícekamerového vizuálního systému a inerciální měřicí jednotky, díky které se zařízení BLK2GO samo naviguje.

LEHKÁ HLINÍKOVÁ KONSTRUKCE

Hliníková konstrukce BLK2GO s matnou povrchovou úpravou, která váží 775 gramů včetně baterie, umožňuje vynikající obratnost a volnost pohybu.

CHYTRÁ RUKOJEŤ

Rukojeť BLK2GO obsahuje připojení WLAN, dobíjecí baterii schopnou 45-ti minut nepřetržitého skenování, úložiště dat pro šest hodin skenování, port USB-C pro rychlý přenos dat a edge computing.

POKROČILÁ SVĚTELNÁ NAVIGACE

Světelný průvodce, který obklopuje BLK2GO, je jednoduchý, intuitivní a komunikativní pro uživatele všech úrovní. Poskytuje uživateli vodítko při skenování a informuje o stavu zařízení a kvalitě dat.

 

 

BLK2GO v Tokyu Video
BLK2GO ve Wurth Hausu Video
Představení BLK2GO Video
BLK2GO Workflow 5 Galerie