GEFOS a.s.  
Zeno Mobile One

Zeno Mobile One

Jedna aplikace pro Android i Apple iOS, která Vám usnadní sběr GIS dat s vysokou přesností

Jsou vaše procesy shromažďování dat o majetku neefektivní, nákladné a příliš komplikované? 

Leica Zeno Mobile One je jednoduchá, ale výkonná aplikace pro mobilní sběr GIS dat, která zvyšuje produktivitu a kvalitu dat. Aplikace Zeno Mobile One, připojená k anténě GNSS Leica Zeno, umožňuje vysoce přesný sběr dat, který potřebujete pro správu majetku.  

Aplikace Zeno Mobile One je určena pro uživatele GIS, kteří vyžadují přesná a komplexní data z terénu, která se snadno shromažďují a spravují. Software Zeno Mobile One, který poskytuje jedinečné softwarové řešení pro práci v terénu, umožňuje vytvářet a organizovat datový model na cestách a integruje se s Esri ArcGIS Online pro bezproblémové propojení s vašimi stávajícími pracovními postupy.

zmo_ease-of-us_250x200.png

Zjednodušte si sběr dat.

Zeno Mobile One je jednoduchý a intuitivní a poskytuje pokročilé funkce bez nutnosti rozsáhlého školení. Nastavte sběr dat za chodu bez dalšího softwaru. Upravujte atributy při otevřené mapě, přidávejte informace o bodech a sbírejte více prvků najednou. Snadno upravujte orientaci mapy pomocí zavedené vícedotykové navigace na obrazovce.

zmo_integration_250x200.png

Bezproblémová integrace dat.

Díky řadě integrací služeb zlepšuje Zeno Mobile One sběr a správu dat. Přepínejte mezi mapovým a leteckým zobrazením pomocí integrovaných snímků z programu HxGN Content Program. Připojte se k síti HxGN SmartNet a zajistěte přesnost měření GNSS na úrovni centimetrů. Importujte a exportujte data v řadě formátů prostřednictvím cloudových služeb a propojte hostované vrstvy prvků v Esri ArcGIS Online pro okamžitou synchronizaci změn provedených v terénu.

appstore_playstore.png

Kompatibilita se systémy iOS a Android.

Snadno zapojte jakýkoli mobilní telefon nebo tablet do pracovního procesu sběru GIS dat s GNSS Leica Zeno. Jednoduché a intuitivní rozhraní Leica Zeno Mobile One, které funguje na zařízeních se systémy iOS i Android, umožňuje snadnou integraci vysoce přesného sběru dat a jejich správy na cestách.

Leica Zeno Mobile One - video Video
Leica Zeno Mobile One Obrázek
Leica Zeno Mobile One Obrázek
Leica Zeno Mobile One 4 Galerie