GEFOS a.s.  
Stavební GNSS (GPS) náklonový rover a referenční stanice Leica iCON iCG70

Stavební GNSS (GPS) náklonový rover a referenční stanice Leica iCON iCG70

Nejmodernější stavební GNSS rover na trhu Leica iCON iCG70 s IMU technologií. iCON GPS 70 T je vybavena permanentní kompenzací sklonu výtyčky, měření tohoto sklonu je díky IMU odolné vůči okolním magnetickým interferencím a prosté jakýchkoliv polních kalibrací.

Nejmodernější stavební GNSS náklonový rover na trhu. Maximální zrychlení a zpřesnění zaměřování i vytyčování na jakékoli stavbě díky kombinaci poslední GNSS technologie, inerciální měřické jednotky a vestavěného UHF rádia. iCON GPS 70 T je vybavena permanentní kompenzací sklonu výtyčky, měření tohoto sklonu je díky IMU odolné vůči okolním magnetickým interferencím a prosté jakýchkoliv polních kalibrací. Ve spojení s tabletem Leica iCON CC80 s plnou verzí softwaru iCON Site umožňující plnit veškeré úkoly spojené s měřením hlavně na liniové stavbě. Obsahuje Aplikace: Měření, Vytyčování, Náčrty, Svahy, Výpočty kubatur, Měření vůči 3D modelu. Leica ConX cloudový nástroj umožňující výměnu 3D dat s kanceláří v reálném čase.

Bez náročných postupů uživatelé měří tam, kde to dříve nebylo možné. S iCON gps 70 T můžete měřit a vytyčovat body rychleji než kdykoli předtím, aniž byste museli držet tyč svisle a vyrovnávat bublinu.

Anténu je možné po zakoupení licence používat i jako referenční stanici pro zasílání korekcí.

Přesnou nabídku Vám spočítáme dle Vašich požadavků. 

 

Gefos a.s., oficiální zastoupení Leica Geosystems & autorizovaný servis

Ing. Dušan Janík, +420 601 357 068, dusan.janik@gefos.cz

Obrázek
Obrázek
Obrázek
5 Galerie