GEFOS a.s.  
Cyclone ENTERPRISE

Cyclone ENTERPRISE

Cyclone ENTERPRISE je platforma pro správu dat s možností lokálního nebo cloudového nasazení. Publikujte projekty do Cyclone ENTERPRISE, nastavte přístupová práva uživatelů a umístění úložišť.

Leica Cyclone ENTERPRISE je uživatelsky spravované, lokální řešení pro správu projektů a dat pro trh snímání reality. Cyclone ENTERPRISE poskytuje zjednodušenou platformu pro správu a spolupráci na podnikové úrovni, která je poháněna technologií JetStream společnosti Leica Geosystems a usnadňuje:

CENTRALIZOVANÉ ŘÍZENÍ: Řízení správy uživatelů a dat z jednoduchého online správcovského portálu založeného na webovém prohlížeči.

BEZEŠVÁ INTEGRACE: Interoperabilita se všemi hlavními produkty CAD od společností Hexagon, Autodesk, Bentley, AVEVA, Dassault Systems a dalších prostřednictvím technologií CloudWorx a JetStream, které poskytují bohaté pracovní postupy pro extrakci a analýzu prvků na základě snímání reality.

BEZPEČNÝ PŘÍSTUP K PROJEKTŮM: Zajistěte bezpečný přístup interním a externím uživatelům na základě jednotlivých projektů. Žádná data neopustí server. Relace jsou spravovány centrálně a vzdáleně.

JEDNOTNÝ ZDROJ VERZE DAT: Eliminujte nadbytečné a duplicitní zdroje dat a umožněte společný pohled na projekt, čímž zvýšíte kvalitu a produktivitu.

PŘÍSTUP PŘES WEB A POČÍTAČE: Přístup prostřednictvím prohlížeče pro stolní počítače a CAD i online prohlížeče bez nutnosti instalace pro rychlé prohlížení a spolupráci odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

POWERED BY JETSTREAM: Cyclone ENTERPRISE využívá výkon JetStreamu pro efektivní kompresi dat, rychlou vizualizaci a výkonnou spolupráci na kompletních projektech.

JEDNODUCHÁ SPOLUPRÁCE

Prohlížejte a upravujte geo-tagy a aktiva vytvořená v předchozím kroku a přidávejte nové snímky a značky a komunikujte s ostatními uživateli pracujícími v prohlížeči nebo v aplikacích CAD prostřednictvím Leica CloudWorx.

BEZPEČNÝ PŘÍSTUP

Zajistěte uživatelům skupinový, podskupinový nebo projektový přístup prostřednictvím Cyclone ENTERPRISE, abyste měli jistotu bezpečnosti svých dat. Uživatelé získají bezpečný a zabezpečený přístup odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

WEBOVÝ A DESKTOPOVÝ PŘÍSTUP

Díky vestavěnému softwaru Leica TruView v srdci produktu mohou uživatelé přistupovat ke svým projektům odkudkoli a kdykoli z jakéhokoli zařízení prostřednictvím prohlížeče nebo desktopového prohlížeče. Tato flexibilita umožňuje prohlížet projekty, provádět jednoduché dotazy na data a další činnosti a zároveň synchronizovat veškeré změny zpět do projektu v reálném čase.

EKOSYSTÉM JETSTREAM

Cyclone ENTERPRISE je srdcem ekosystému JetStream a umožňuje uživatelům streamovat projekty do desítek produktů včetně TruView, Cyclone 3DR a balíčků CAD třetích stran, jako jsou AutoCAD, Revit, BricsCAD a další, prostřednictvím zásuvných modulů CloudWorx. Cyclone ENTERPRISE umožňuje spolupráci napříč platformami.

Cyclone ENTERPRISE Video
Cyclone ENTERPRISE Obrázek
Cyclone ENTERPRISE Obrázek
Cyclone ENTERPRISE Obrázek