GEFOS a.s.  
GeoCloud Drive

GeoCloud Drive

Ukládejte vaše naměřená a projektová data do profesionálního zabezpečeného cloudu pro použití v terénu i v kanceláři

Sdílejte a spolupracujte bezpečně

S cloudovou službou pro přenos a ukládání dat GeoCloud Drive je propojení z terénu do kanceláře snadné. Přímá integrace do aplikace Leica Captivate umožňuje bezproblémový přenos dat a můžete pracovat s jakýmkoli kancelářským softwarem pro Windows, včetně Leica Infinity. GeoCloud Drive zajišťuje, že data jsou vždy a všude aktuální, minimalizuje přepracování a umožňuje být v klidu.

HxGN GeoCloud

GeoCloud Drive je služba v rámci HxGN GeoCloud, výkonného cloudového portálu pro spolupráci. HxGN GeoCloud, který nabízí rozšiřující služby pro optimalizaci práce a datových toků, je založen na HxDR, cloudové platformě společnosti Hexagon pro geoprostorová řešení v jakémkoli měřítku.

3 možnosti přístupu do GeoCloud Drive

GeoCloud Drive v Leica Captivate

Leica Captivate

Přímý přístup ke službě GeoCloud Drive prostřednictvím aplikace Leica Captivate z terénu. Stáhněte si data pro svou geodetickou práci, pracujte na nich a nahrajte je do cloudu pro okamžitý přístup v kanceláři. Získejte okamžitou zpětnou vazbu.

GeoCloud Drive ve webové aplikaci

Webová aplikace

Webová aplikace GeoCloud Drive vám umožňuje dohlížet na všechny probíhající i minulé projekty prostřednictvím webového prohlížeče. Data jsou uložena centrálně a jsou snadno přístupná a vyhledatelná pro oprávněné členy projektu.

GeoCloud Drive v Průzkumníku počítače

Synchronizace v počítači a Leica Infinity

Aplikace Desktop Synchronisation App pro Windows Vám umožní pracovat s vybraným kancelářským softwarem, jako je Leica Infinity. Připravujte a odesílejte data do terénu a prohlížejte si data nahraná z terénu pro jejich včasnou kontrolu v kanceláři.

Navrhněte si GeoCloud Drive pro sebe

Nárok na používání GeoCloud Drive získáváte formou ročního zápisného s automatickou obnovou, kterou lze vždy pro aktuální výročí vypovědět.

GeoCloud Drive - zápisné pro 1. uživatele s 25 GB

Roční zápisné pro prvního uživatele obsahuje 25 GB úložného prostoru

GeoCloud Drive - další uživatelé s 25 GB

Rozšíření pro další uživatele: s každým dalším uživatelem získáváte dalších 25 GB navíc

GeoCloud Drive - dalších 100 GB pro Váš tým

Datové rozšíření: získejte dalších 100 GB pro Váš tým