GEFOS a.s.  

5310898 - Roční HxGN SmartNet+ NRTK se všemi GNSS, RTK přemostění, neomezený přístup

Roční neomezené zápisné pro síťové RTK se všemi GNSS systémy do sítě HxGN SmartNet se službou RTK přemostění a automatickou obnovou
13 000,00 Kč Cena s DPH: 15 730,00 Kč
Roční HxGN SmartNet+ NRTK se všemi GNSS, RTK přemostění, neomezený přístup
Více informací:

Roční přístup do sítě HxGN SmartNet ke službě síťové RTK se všemi GNSS systémy - GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou. Umožňuje časově neomezené měření po dobu jednoho roku od nákupu zápisného. S kvalitním geodetickým přijímačem dosáhnete s touto službou centimetrové přesnosti. Tato služba je vhodná pro geodetická měření v reálném čase.

Předplatné dále obsahuje službu RTK přemostění, která až na 10 minut vyplní výpadek NRTK služeb. Můžete tak pokračovat ve své práci v terénu navzdory dočasným přerušením komunikace se serverem a mít jistotu v přesnosti dat, která jste získali. Služba RTK přemostění funguje pouze s přijímači Leica GS07, GS10, GS16, GS18 (T/I) a GS25. V přístroji musí být Captivate verze 7.0 či novější.

Při objednání služby je nutné urči jedno konkrétní zařízení, které bude využívat službu RTK přemostění. Ostatní zařízení mohou i nadále využívat služby NRTK, ovšem nikoli souběžně. Stále platí pravidlo: V jeden moment, jedno připojené zařízení.

Služba je každý rok automaticky obnovována, pokud si zákazník nevyžádá jinak. Více viz Obecné podmínky a ujednání.

Alternativní zboží:
Související zboží: