GEFOS a.s.  
Leica CC200 - polní tablet

Leica CC200 - polní tablet

Kombinace síly a výkonu v odolném 10" tabletu pro geodetické práce v náročných podmínkách

Leica CC200 je odolný polní tablet určený pro geodety, který v sobě spojuje výkon, pohodlí a odolnost. Tablet CC200 můžete používat jako geodetický kontroler pro měření a vytyčování se softwarem Leica Captivate a zobrazovat 2D a 3D vizualizace na 10" antireflexní obrazovce. Ať už vás vaše měřické práce zavedou kamkoli, odolný model CC200 je připraven na náročné podmínky díky krytí IP65 a specializovaným režimům pro rukavice a déšť, které umožňují bezproblémové ovládání bez ohledu na počasí. Integrovaná zadní kamera otevírá nové možnosti pro zachycení všech detailů. CC200 má výkonnostní specifikace pro podporu správy a zpracování dat v terénu i v kanceláři.

ODOLNÝ A PŘIZPŮSOBIVÝ

Leica CC200 je odolný tablet připravený na náročné a proměnlivé podmínky - od vytyčování ulic ve městě po měření na venkově nebo zaměřování skutečného stavu na rušných stavbách. Model CC200 s certifikací IP65 je odolný proti prachu a vodě a nabízí také přizpůsobitelné ovládání s režimy "prst", "rukavice" a "voda", což zaručuje snadné použití za jakéhokoli počasí.

VYSOKÝ VÝKON

Počítač CC200 je připraven na náročné projekty a díky RAM 16 GB hladce zpracovává velké objemy dat. To znamená vysoký výkon při práci s CAD soubory, vytyčování povrchů, analýze dat nebo tvorbě protokolů. Kromě toho vám baterie s výdrží 12 hodin dodá energii pro více úloh v průběhu celého dne.

VŠESTRANNÁ POUŽITELNOST

Velká 10" antireflexní obrazovka usnadňuje zobrazení map, zaměřených bodů a navigaci při vytyčování za různých světelných podmínek. Model CC200 je vybaven 2MP přední kamerou s mikrofonem a 8MP zadní kamerou s automatickým ostřením, takže jej můžete používat k fotodokumentaci v terénu a ke komunikaci s kanceláří.

PRÁCE S LEICA CAPTIVATE

Model CC200 lze dokonale spárovat s polním měřickým softwarem Leica Captivate. Velká obrazovka vám pomůže maximálně využít 2D a 3D vizualizace softwaru Leica Captivate, grafické navigační pokyny, práci na rozdělené obrazovce a další funkce.

Leica CC200 Obrázek
Leica CC200 Obrázek
Leica CC200 Obrázek
Leica CC200 Obrázek