GEFOS a.s.  

834838 - Leica Lino L4P1 multikřížový laser

Leica Lino L4P1 multikřížový laser - 3 svislé a 1 vodorovná linie, a 5 vytyčovacích na sebe kolmých bodů
14 575,00 Kč Cena s DPH: 17 635,75 Kč

Tento křížový laser zobrazuje červené linie. Ostré hrany, úzký paprsek.

Viditelnost paprsku lze dále nastavit mechanickým detektorem-terčíkem (součást sady) nebo červenými brýlemi Leica GLB30, či neznačkovými červenými brýlemi me010 (obojí volitelné příslušenství).

Potřebujete pracovat venku, aby byl paprsek viditelný na několik desítek metrů? Na 80 metrů? Pak je tu elektronický detektor (přijímač) červeného paprsku Leica RGR 200 (volitelné příslušenství). RGR 200 však zvládá i zelený paprsek - pokud tedy máte zelený laser, RGR 200 je to správné řešení i pro něj.

Elektronický detektor laserového paprsku se často používá nasazený na nějakou měřicí lať. Doporučujeme odolnou duralovou značkovou Flexi lať Leica s libelou, kde posuvný jezdec (na který se detektor paprsku nasadí) je rychloaretován páčkou. Toto řešení (na rozdíl od běžné aretace otočnými šrouby) přináší obrovskou úsporu času a tedy i nervů při ladění výšky paprsku laseru.

Kresba červeného multikřížového laseru Leica L4P1
Kresba červeného multikřížového laseru Leica L4P1

 

S laserem Leica Lino L4P1 zvládnete bez potíží většinu prací ve vnitřních prostorech.

- Tři 180° svislé a jedna vodorovná linie, a dále

- 5 vytyčovacích na sebe kolmých bodů

to vše umožňuje snadné přenášení a určování výšek nebo převýšení. Díky svislé laserové olovnici rychle a velmi přesně zvládnete provažování bodů např. z podlahy na strop.

Díky otáčivé základně lze přístrojem otáčet o celých 360° a pomocí jemné horizontální ustanovky také přesně cílit v požadovaném směru. V případě, že jste centrováni pomocí laserové olovnice nad požadovaným bodem například na podlaze, můžete zamířit velmi přesně jednu ze svislých rovin v požadovaném směru. Další dvě svislé roviny laseru Vám vytvářejí vzájemně kolmé linky na podlaze i stěnách.

Pro měření venku a na větší vzdálenosti (až 80 m) se k detekci laserového paprsku využívá přijímače paprsku Leica RGR 200. Ten se vejde do dodávaného plastového kufru, kde je na něj připravený prostor.

Sada v kufru obsahuje: Leica Lino L4P1 laser - přístroj, cílový terč, Li-Ion dobíjecí baterie, nabíječka a kabel, držák na 4x Al baterií, bytelný plastový přepravní kufřík.
 

Všechny technické parametry zde...

Související zboží: