GEFOS a.s.  
Leica Cyclone REGISTER 360

Leica Cyclone REGISTER 360

Představte si sílu Cylone REGISTER v uživatelsky zjednodušené variantě. Tak to je přesně Cyclone REGISTER 360.

Tento software přináší zcela nové možnosti od jednoduchých uživatelem řízených postupů až po automatizovanou registraci a mnoho dalších funkcí. Umožňuje uživatelům jakékoliv úrovně pracovat chytřeji, přesněji a zvyšovat efektivitu jejich práce. Cyclone REGISTER 360 je nejlepší a nejjednodušší volba, jak vaše data zpracovat rychle, správně a pohodlně.

Rychlost

Neboli Drag - Drop - Done, Přetáhni - Vlož - Hotovo. Zpracování projektu od jeho vytvoření až po závěrečný report se stává výrazně rychlejší díky vícenásobným dávkovým algoritmům, zjednodušenému importu a implementovaným nástrojům pro zajištění kvality a kontroly.

Úspora času i práce

Cyclone REGISTER 360 se maximálně zaměřuje na uživatelsky přívětivé prostředí při zpracování dat, takže i nový uživatelé mohou pracovat na rozsáhlých projektech v jednoduchém, ale výkonném rozhraní programu.

Jednoduchost

Cyclone REGISTER 360 poskytuje řízené procesy registrace, které pomáhají novým uživatelům a urychlují proces pro uživatele zkušené. Intuitivní nástroje pro kontrolu kvality registrace zjišťují její přesnost a umožňují případnou editaci. Veškeré informace, které potřebujete, máte na dosah ruky.

Vaše výsledná data lze dávkově exportovat do mnoha standartních formátů pro mračna bodů nebo načíst do některých z cloudových řešení Leica Geosystems pro nahlížení online.

Ke stažení:
Ke stažení:
Video
Obrázek