GEFOS a.s.  
Leica CC180

Leica CC180

Tablet Leica Captivate CC180 se systémem Windows 10 nabízí ideální kombinaci výkonu, velikosti, hmotnosti a cenové dostupnosti. Odolný tablet CC180 s 8" obrazovkou a dostatečným výpočetním výkonem pro všechny aplikace Leica Captivate je preferovanou volbou pro zákazníky, kteří hledají komplexní řešení.

NEJVYŠŠÍ VÝKON

Tablet CC180 je navržen pro vynikající výkon a snadno zvládá náročné geodetické aplikace. Jeho vysoká rychlost zpracování dat zajišťuje efektivní práci a šetří čas i námahu.

ODOLNÝ

Model CC180 je navržen s ohledem na odolnost a je dostatečně robustní, aby vydržel nároky jakékoli práce v terénu. Jeho robustní konstrukce ho chrání před povětrnostními vlivy, takže je spolehlivým nástrojem za všech podmínek.

8" OBRAZOVKA

Přehledně zobrazujte data v aplikaci Leica Captivate na jasném a dobře čitelném displeji, a to i za zhoršených světelných podmínek.

VOLITELNÁ KLÁVESNICE

Pokud dáváte přednost používání fyzické klávesnice s CC180, stačí přidat odnímatelnou klávesnici Leica GKP100 a můžete si dle libosti vybrat preferovanou metodu zadávání: dotykový displej, klávesnici nebo obojí.

Leica CC180 Obrázek
Leica CC180 Obrázek
Leica CC180 Obrázek