GEFOS a.s.  

Totální stanice

Totální stanice Leica od autorizovaného zastoupení GEFOS a.s. Vyberte si totální stanici Leica od plně automatických robotických sestav až po mechanické totální stanice. Vždy přesné a spolehlivé s komfortním softwarem.

 

Zde, níže na stránce, najdete geodetické totální stanice Leica.

 

zatímco

Stavební totální stanice Leica

- určené speciálně pro stavebnictví a těžké strojírenství, k měření úhlů, délek, 3D měření pro CAD nebo řízení stavebních strojů - naleznete prosím zde

TS16 TS16
Profesionální automatická totální stanice s technologiemi ATRplus, PowerSearch, Imaging a softwarem Captivate. Ideální do one-man sady, příp. i s GNSS přijímačem.
Více 
TS13 TS13
TS13 je modulární systém, kde můžete mít sadu od automatické totální stanice až po plnohodnotný 1-man s příp. doplněním o GNSS
Více 
TS60 TS60
Nejpřesnější geodetická totální stanice na světě se dvěma kamerami, ATRplus, PowerSearch a 3D polním softwarem Leica Captivate.
Více 
MS60 multistanice MS60 multistanice
Totální stanice v plné výbavě, navíc s integrovaným 3D laserovým skenerem pro nejpřesnější skenovací práce. Nejpřesnější 3D mračna bodů bez šumů.
Více 
Systémy Systémy
Nejefektivnější využití přístrojů v rámci ucelených systémů s robotickými stanicemi, kontrolery a GNSS přijímači
Více 
FlexLine FlexLine
Manuálních totální stanice s nejmodernějšími technologiemi pro zajištění maximální přesnosti měření. Tři modely od nejednodušší po nejdokonalejší.
Více 
TM50 TM50
Speciální automatická totální stanice (nejen) pro dlouhodobý automatický monitoring. Vysoká přesnost a prodloužený dosah ATR až na 3 km.
Více 
Originální příslušenství Originální příslušenství
I na ty nejkvalitnější a nejpřesnější přístroje se můžete spolehnout pouze s originálním příslušenstvím Leica, které jako jediné garantuje tu nejvyšší kvalitu.
Více