GEFOS a.s.  

GNSS systémy

GNSS přístroje Leica jsou nejspolehlivější geodetické GNSS přístroje na trhu.

 

Výrobce Leica kromě jiného vyniká v zavádění nových technologií, které výrazně zvyšují výkon a kvalitu měření. Připomeňme si například velmi úspěšnou GS18 T s kompenzací sklonu tyčky. Samozřejmostí je podpora všech GNSS systémů.

 

GS18 T GS18 T
Zapomeňte na bublinu! GNSS přijímač s IMU pro měření s nakloněnou tyčkou. Sklonoměr je odolný proti magnetizmu. 555 k., GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink
Více 
GS16 GS16
Multi GNSS přijímač s 555-ti kanály, podpora GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink. S 3D polním softwarem Captivate.
Více 
GS07 GS07
Multi GNSS přijímač tvoří spolu s Captivate kontrolerem CS20 nejlehčí GNSS rover. 320-ti kanálový přijímač podporuje všechny GNSS systémy.
Více 
GS10/GS25 GS10/GS25
Multi GNSS přijímače bez antén s 555-ti kanály, podpora GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, SmartLink. Boxy s více komunikačními porty.
Více 
GR30/GR50 GR30/GR50
Speciální GNSS přijímače pro permanentní referenční stanice s maximální podporou všech GNSS systémů a IT výbavou.
Více 
GM30 GM30
Inteligentní autonomní GNSS přijímač pro permanentní automatický monitoring. Pro autonomní instalaci nebo do komplexního systému monitoringu.
Více 
GMX910 GMX910
Kompaktní GNSS přijímač s integrovanou anténou pro automatický permanentní monitoring. 555 kanálů. Funguje v rámci systému Spider/GeoMoS.
Více 
GMX902 GMX902
GNSS přijímač pro automatický permanentní monitoring nebo pro permanentní referenční stanici. Funguje v rámci systému Spider/GeoMoS.
Více 
Měřické systémy Měřické systémy

Nejefektivnější využití přístrojů v rámci ucelených systémů s robotickými stanicemi, kontrolery a GNSS přijímači

Více