GEFOS a.s.  
Leica TM50

Leica TM50

Navrženo pro kontinuální provoz ve všech podmínkách

Leica TM50 je speciální model totální stanice navržený pro nepřetržitý automatický monitoring, který je zajiště komplxním systémem Leica GeoMoS. Důležité vlastnosti, které má TM50 pro permanentní monitoring jsou:

  • Zvýšená odolnost proti povětrnostním podmínkám a výkyvům teplot. Nemusíte se přístroj obávat i v těch nejdrsnějších klimatických podmínkách.
  • Bezúdržbové a tiché piezo-motory, které mají do extrému prodloužený servisní interval a neruší hlukem v obydlených místech. Tyto motory jsou navíc velmi rychlé, takže toho stanice stihne změřit více bodů v kratším čase.
  • Prodloužený dosah automatického přesného docilování na hranol (ATR) až do 3 km, což je naprostý unikát! Je toho dosaženo zúžením zorného pole ATR, což má další efekt, že body mohou být za sebou v těsnějším zákrytu, než u běžných totálních stanic.

Součást rodiny Leica Nova

Leica TM50 je spolu s modely TS50 a MS50 součástí první generace Leica Nova, z čehož vyplývají další unikátní vlastnosti:

  • Možnost vybavení dvěma kamerami. Dalekohledová kamera disponuje navíc automatickým ostřením. Díky tomu lze v rámci monitorovacího scénáře přes systém GeoMoS pravidelně sbírat i snímky.
  • Přesnost délek 0,6 mm + 1 ppm a volba modelů s úhlovými přesnostmi 0,5" nebo 1".
  • Uživatelské rozhraní (alfa-numerická klávesnice a VGA displej) s možností polního softwaru Leica SmartWirx Viva, díky němuž lze stanici využívat i pro klasická geodetická měření.
Video Leica Monitoring Solutions Video
Leica Imaging monitoring Video
TM50 Obrázek
TM50 Obrázek