GEFOS a.s.  
Leica JetStream

Leica JetStream

Potřebujete zahrnout práci s mračny bodů do vašeho pracovního procesu v CAD systémech? Narážíte u toho ale na hromadu problémů, které tato implementace přináší? Mnoho CAD systémů neumí pracovat správně s velkými objemy dat mračen bodů a program velmi často stávkuje a odmítá spolupracovat nebo jsou pracovní postupy s mračny bodů zkrátka tak komplikované, že práce pak ztrácí smysl a produktivitu.

Leica JetStream je určen právě k řešení těchto problémů. Jedná se o jedinečný produkt na trhu, který vás dostane z těchto potíží.

JetStream umožňuje bezproblémové používání rozsáhlých mračen bodů s plynulým vykreslováním všech bodů po celý čas vaší práce, jedná se o aplikaci pro virtuální serverové prostředí. Žádné čekání při načítání, žádné zpoždění, pouze plné rozlišení mračen bodů zobrazujících se přímo ve vašem oblíbeném CAD systému. Veškeré vaše dosavadní postupy zůstávají stejné.

Tato exkluzivní schopnost vykreslování zajišťuje efektivitu vaší práce, která není srovnatelná s jakýmkoliv jiným vestavěným nebo doplňkovým řešením. Zvýšíte tak produktivitu a zajistíte maximální návratnost investic pro vás i vaše klienty.

Leica JetStream se skládá z pěti doplňkových komponent:

Přístup k projektům JetStream z CADu

Cyclone JetStream PUBLISHER je prvním krokem pro přístup k projektům JetStream v rámci vašeho preferovaného CAD systému. Cyclone JetStream PUBLISHER umožní produktům Cyclone publikovat vaše projekty na serveru JetStream Enterprise, které budou přečteny pomocí pluginu CloudWorx pro váš preferovaný CAD systém. Pomocí JetStream Connector přistupujete na server JetStream Enterprise.

Proč Cyclone JetStream PUBLISHER?

  • extrémně rychlé načtení a manipulace s mračny při práci, lze načíst neomezený počet bodů po celou dobu práce s daty
  • soubory vytvořené JetStream PUBLISHER jsou kompatibilní se všemi pluginy CloudWorx a JetStream Viewer, ať je server připojený, odpojený nebo přenosný
  • centrálně uložená data v serverovém prostředí s přístupem více uživatelů najednou
  • JetStream Viewer je perfektní způsob, jak působivě prezentovat klientům nebo potenciálním zákazníkům vaše projekty

Pro uživatele, kteří nepracují s tak náročnými datovými sadami, je volně dostupný prohlížeč JetStream Viewer ideálním nástrojem pro základní prohlížení mračen dat, měření nebo vytvoření krátkého videa. Prohlížeč JetStream může být k dispozici jako nainstalovaný program, který se připojuje přímo na váš server a okamžitě načítá mračna bodů, dále jako nainstalovaný program, který vám umožní prohlížet vámi vytvořená a lokálně uložená JetStream data nebo jako kompletně přenosný prohlížeč, který není nutné instalovat a je k dispozici spolu s datovým souborem JetStream, který bude poskytnut přímo klientovi.

Video
Obrázek