GEFOS a.s.  

772735 - Builder 509 - stavební totální stanice 9´´, tachymetr

Totální stanice nejen pro stavební účely Leica Builder 509, sada
133 825 Kč Cena s DPH: 161 928 Kč

BUILDER 509 SET  obsahuje:

Totální stanice 9´´ s dálkoměrem a vnitřní pamětí, plně alfanumerická klávesnice, seriový RS232 interface, USB rozhraní, laserová olovnice, 1 klávesnice, trojnožka, Li-Ion baterie, nabíječka, odrazný hranol a skládací výtyčka, návod a kufr, USB - Mini-USB přenosový kabel, USB disk s krytím proti prachu a vodě.

 

Builder 500 se vyrábí nejen v 9´´ variantě úhlové přesnosti, ale také jako 5´´ a 3´´ tachymetry. Také se vyrábí ve speciální verzi "Arctic" pro teploty kolem -30°C.

 

Leica Builder jsou přístroje kombinující klasický elektronický theodolit, pro měření vodorovných a svislých úhlů, a laserový dálkoměr. Je na trhu jedinou typickou stavební TPS, kterou vyvinuli "stavaři pro stavaře", ale i pro další negeodetické zákazníky. S úspěchem je používán i v jiných oborech např. strojírenství.

Má podobné vlastnosti jako klasické geodetické TPS, ale MENU je přehlednější a názornější, uzpůsobené i pro "NEGEODETA", tak aby mohl snadno dělat ty nejzákladnější měřické práce a výpočty:

Vytyčení, zaměření bodů do souřadnic, kubatury - plochy a objemy,  měření nepřístupných výšek a převýšení, kontrolní měření, referenční přímka atd. Možnost měřených kódování bodů pro další automatické zpracování v CAD.

Import a Export dat pomocí kabelu nebo USB diskem. Pro snadnější export/import, práci s dxf nebo textovými soubory, lze využít program Leica DATA manager, který je zdarma.

Dvouosý kompenzátor, laserová olovnice, paměť pro 50 000 bodů, dosah dálkoměru bez hranolu 250m,  na odrazný terč dosah 250m, dosah na hranol až 3500m, komunikačníé rozhraní RS232, USB, ale i bezdrátová komunikace, USB disk se zvýšenou odoloností na prach a vodu, laserové ukazovátko pro měření v interiérech.

Obvykle skladem.

Další nabízené modely Builder 100/200/300/400/500 na doptání v kanceláři GEFOS a.s.

Alternativní zboží: