GEFOS a.s.  

sada840384 - Leica NA520 originální sada s latí a stativem

Nivelační sada: Leica NA520 optický nivelační přístroj + Leica CTP104 hliníkový stativ + Leica CLR102 lať 5 m
9 435 Kč Cena s DPH: 11 416 Kč

K čemu by byl kvalitní nivelační přístroj od Leica Geosystems, když použijete k měření nekvalitní příslušenství? Využijte zvýhodněných nabídek celých nivelačních sad Leica s originálním stativem a latí.

V sadě jsou: 

V případě zájmu lze za příslušný doplatek dát do sady jinou lať i jiný stativ.

Leica NA520 - nivelační přístroj, stř.km chyba 2,5 mm, zvětšení 20x 

Střední třída nivelačních přístrojů Leica NA520 s kompenzátorem vyrobeným z kvalitních slitin s nízkou tepelnou roztažností a samozřejmě špičkovou optikou. 

Tradičně skvělá optika  Leica s vysokou světelností čoček, široké zorné pole a úzký nitkový kříž pro jemná čtení na mm lati, ocení především  každý, kdo s přístrojem bude měřit delší dobu a vyžaduje vysokou přesnost. Díky těmto parametrům se zásadním způsobem zvyšuje komfort měření, i když nejsou na první přečtení technických specifikací patrné.

Někteří výrobci nekvalitu optiky dohánějí velkým zvětšením, což není ideální cesta vzhledem k práci na kratší vzdálenosti do 5m, kdy se špatně cílí i odečítá na lati. Zvětšení 20x je optimální pro práce na základové desce, ale i pro většinu běžných stavebních prací a technickou nivelaci.

K nivelačnímu přístroji se dodávají náhradní díly a dá se opravovat v našem Leica Gesystems autorizovaném servisu - GEFOS a.s.

Využijte zvýhodněnou nabídku celých nivelačních sad s kvalitním značkovým stativem a latí.

Leták Leica NA500

Příslušenství Leica
Stativ Leica CTP104 a Lať CLR102

 

Alternativní zboží: