GEFOS a.s.  

833190 - Leica NA730 plus - extrémně přesný optický nivelační přístroj

Optický nivelační přístroj Leica - nejvyšší řada, zvětšení dalekohledu 30x, stř. km chyba 0,7 mm, vodorovný kruh 400 gon nebo 360°
19 080,00 Kč Cena s DPH: 23 086,80 Kč

Špičkový optický nivelační přístroj nejvyšší řady Leica NA7xx, který nemá na trhu konkurenci. Kvalita zpracování, světelnost čoček, široké zorné pole, dusíková náplň, konstrukce a způsob brždění kompenzátoru (nechvěje se) i celková robustnost z něj dělají bezkonkurenční výrobek na našem trhu. Dvourychlostní ostření podle rychlosti rotace knoflíku ostření zvyšuje komfort měření.

Extrémně přesný přístroj se střední kilometrovou chybou 0,7 mm ......► podle normy ISO 17123-2

Stejně tak nejkratší zaostření na cíl je pouhých 0,7 metru. Při měření ve stísněných prostorách (např. v šachtě) pak nebudete překvapeni, že by nivelák nefungoval.

Podařilo se drsným podmínkám na stavbě Váš nivelák pokrýt prachem? Tak ho klidně osprchujte nebo rovnou vykoupejte.

Přístroj má totiž krytí IP 57 (více o krytí např. zde), takže snese nejen intenzivně tryskající vodu, ale zvládne i ponoření do vody. (Přístroje konkurenčních značek běžně nabízejí krytí pouze IP 54, tj. ochranu proti vodě o tři třídy nižší).

Také je vyplněný dusíkem, aby se uvnitř nekondenzovala pára a nemlžily se čočky při přechodu mezi teplým a studeným prostředím.

Záruka 3 roky (po registraci přístroje).

Každý přístroj je dodáván s certifikátem přesnosti od Leica Geosystems AG. Zvětšení 30x umožňuje i přesná čtení na lati na mm pro větší vzdálenosti. Pro práci do 20 m v rámci technické nivelace a na základové desce stačí zvětšení 20x nebo 24x.

Leták Leica NA700

Související zboží: