GEFOS a.s.  

6012284 - Leica Rugby CLA v provedení CLX 700 rotační sklonový laser - sada s Combem, aku a nabíječkou

Červený rotační laser pro vodorovnou i svislou rovinu, se sklony osy X i Y +- 15% digitálně, digitální detektor, dálkový ovladač, záruka 5 let, vodotěsný a prachotěsný IP68
87 027,00 Kč Cena s DPH: 105 302,67 Kč

Sada v pevném kufru obsahuje:

 1. rotační sklonový laser Leica Rugby CLA, upgradovaný na provedení CLX 700
 2. aku Li-Ion CLB pro laser
 3. nabíječku A100 pro aku laseru
 4. Leica COMBO tj. digitální detektor paprsku a dálkový ovladač laseru v jednom, nabíjecí (vstup USB-C)
 5. nabíječka pro COMBO s výstupem USB-A
 6. kabel USB A-USB C k nabíječce COMBA

 

Rotační lasery Rugby "Chameleon"  a modelové řady Rugby CLA a Rugby CLH jsou na trhu výjimečné lasery s možnostRugby CLA - chameleoní upgradu. Kupte si základní laser a postupně rozšiřujte jeho funkcionality podle potřeby. Přikoupením příslušné licence k laseru a po provedení servisního upgradu, získáte nové funkcionality.

 

 

Leica Rugby CLA a CLH - sklonové rotační lasery s digitálním nastavením sklonu (s displejem)

1 - Leica Rugby CLA (allround) - vodorovná i svislá rovina

2 - Leica Rugby CLH (horizontal) - vodorovná rovina

 

Oba typy sklonových laserů (CLA, CLH) mají společné tyto parametry:.

 • sklony nastavitelné na displeji digitálně, a to +/- 15% pro CLA, +/- 8% pak pro CLH
 • rozsah samonivelace (automatické urovnání nerovnosti postavení přístroje) do +/- 6°
 • velký dosah - až 1300 m (průměr)
 • součástí dodávky je vždy Combo - tj. detektor paprsku a dálkový ovladač v jednom
 • funkce Smart Target (Slope Catch a Slope Lock) pro detekci stávajícího sklonu a jeho udržení v čase
 • velmi vysoká přesnost  +/- 1,5 mm na 30 m
 • krytí laseru IP68 (prach 100%, voda - nepřetržité potopení do vody), armádní certifikace na vodotěsnost a prachotěsnost MIL-STD-810G
 • krytí Comba IP67 (prach 100%, voda - ponoření do vody na 30 minut), armádní certifikace na vodotěsnost a prachotěsnost MIL-STD-810G
 • Li -Ion baterie (přes 50 hodin výdrž na jedno nabití)
 • rychlost rotace hlavice laseru volitelná 0, 2, 5, 10, a 15 otáček za sekundu (u CLA v provedení CLX 800 pak ještě i 20 ot/s)
 • 5 let záruky, doživotní záruka na výrobní vady "Protect by Leica"
 • švýcarská technologie

 

Leica Rugby CLA upgradovaný na nečastější provedení CLX 700 (obj. č. 6012284)

Vodorovná i svislá rovina, sklon osy X i Y v obou rovinách digitálně +/- 15%, automatické zacílení os, dual fully AUTO grade, laserová olovnice

 

Leica Rugby CLA je skvělý laser, splňující i požadavky na řízení stavebních strojů. Všestranné využití venku i uvnitř, pro ty nejpřesnější práce a nejnáročnější aplikace.

Umí nastavit sklon paprsku laseru také automaticky vyhledáním polohy detektoru (tj. zacílením na detektor) Leica COMBO - což je detektor a dálkové ovládání v jednom.

Funkce Slope Catch - laser začne postupným skláněním roviny paprsku hledat detektor COMBO, a ten dá laseru signál k zastavení v momentě, kdy je nalezen. Videoukázka zde, v Návodu k použití podrobnosti v sekci 6.10.

Následně pak lze paprsek uzamknout na detektor -  Funkce Slope Lock (v Návodu k použití sekce 6.11). Laser je uzamčen na detektor COMBO, a paprsek sleduje jeho pohyb ve směru sklonu. Lze tak měnit sklon (tzn. naklánět rovinu) pohybem detektoru, bez potřeby měnit sklon manuálně tlačítky. Obzvlášť výhodné je použítí i pro svislou rovinu a její přesné zacílení na větší vzdálenost, kdy je to běžným posunem laseru skoro nemožné.

Manuálně se sklon paprsku nastavuje digitálně (tj. zadávají se hodnoty) tlačítky na dálkovém ovladači laseru/detektoru paprsku Leica COMBO. Ten má integrovanou dobíjecí Li-Ion baterii s dobíjecím vstupem USB-C. Široké pole příjmu paprsku, velký dosah.

Rugby CLA má robustní konstrukci a odolnost IP68IPX8/MIL-STD 810G armádní certifikace na vodotěsnost a prachutěsnost, Odolnost proti pádu, díky ochranným a praktickým madlům je podpořena dvouletou záruku na pád. Standardní záruka na přístroj Rugby CLA je 5 let.

Rugby CLA a CLH leták

 

 

Alternativní zboží:
Související zboží: