GEFOS a.s.  

6012279 - Leica Rugby CLA - upgradovatelný rotační laser "chameleon" - sada

Červený rotační laser Rugby CLA - základní přístroj pro budoucí upgrade, umí pouze vodorovnou rovinu
47 435 Kč Cena s DPH: 57 396 Kč

Sada v pevném kufru obsahuje:

  1. rotační laser Leica Rugby CLA upgradovaný na provedení CLX 700
  2. Leica COMBO (tj. detektor paprsku a dálkový ovladač laseru v jednom) s nabíjecím vstupem USB-C, bez volitelné nabíječky a kabelu k ní (COMBO je možno nabíjet čímkoli s výstupem USB-C, např. powerbankou)
  3. aku Li-Ion pro laser
  4. nabíječku pro laser

 

Rotační lasery Rugby "Chameleon"  a modelové řady Rugby CLA a Rugby CLH jsou na trhu vyjímečné lasery s možnostRugby CLA - chameleoní upgradu. Kupte si základní laser a postupně rozšiřujte jeho funkcionality podle potřeby. Přikoupením příslušné licence k laseru a po provedení servisního upgradu, získáte nové funkcionality.

 

 

Leica Rugby CLA (Allround) - vodorovná rovina, upgradovatelný i pro svislou rovinu a šikmé roviny (tj. sklony) - bez DPH Kč 47 435

 

upgradovatelný na

Art. Nr. Rozšířené funkcionality k objednání Cena Kč bez DPH
6012302 CLX 250 - manuální sklon v obou osách, funkce Slope Catch/Lock, maskování, teplotní kontrola, auto kalibrace, otáčky 15rps 3 207 Kč
6012291 CLX 500 - vertikální rovina,  Beam Catch, výseče 10°, 45°, 90° 5 327 Kč
6012292 CLX 600 - sklon digitálně v jedné ose +/- 15%, automatické zacílení osy, single fully AUTO grade 21 227 Kč
6012293 CLX 700 - sklon digitálně v obou osách +/- 15%, automatické zacílení os, dual fully AUTO grade, laserová olovnice 31 827 Kč
6012294 CLX 800 - rychlost otáček 20 rps, možnost práce s až 5ks COMBO najednou 71 577 Kč

 

Leica Rugby CLA je skvělý laser, splňující i požadavky na řízení stavebních strojů. Všestranné využití venku i uvnitř, pro ty nejpřesnější práce a nejnáročnější aplikace.

Umí nastavit sklon paprsku laseru také automaticky vyhledáním polohy detektoru (tj. zacílením na detektor) Leica COMBO - což je detektor a dálkové ovládání v jednom - funkce Smart Targeting. Laser začne postupným skláněním roviny paprsku hledat detektor COMBO, a ten dá laseru signál k zastavení v momentě, kdy je nalezen. Ukázka zde.

Následně pak lze paprsek uzamknout na detektor - funkce Smart Lock. Laser je uzamčen na detektor COMBO, a paprsek sleduje jeho pohyb ve směru sklonu. Lze tak měnit sklon (tzn. naklánět rovinu) pohybem detektoru, bez potřeby měnit sklon manuálně tlačítky. Obzvlášť výhodné je použítí i pro svislou rovinu a její přesné zacílení na větší vzdálenost, kdy je to běžným posunem laseru skoro nemožné.

Manuálně se sklon paprsku nastavuje digitálně (tj. zadávají se hodnoty) tlačítky na dálkovém ovladači laseru/detektoru paprsku Leica COMBO. Ten má integrovanou dobíjecí Li-Ion baterii s dobíjecím vstupem USB-C. Široké pole příjmu paprsku, velký dosah.

Rugby CLA má robustní konstrukci a odolnost IP68IPX8/MIL-STD 810G armádní certifikace na vodotěsnost a prachutěsnost, Odolnost proti pádu, díky ochranným a praktickým madlům je podpořena dvouletou záruku na pád. Standardní záruka na přístroj Rugby CLA je 5 let.

Rugby CLA a CLH leták

 

 

Alternativní zboží:
Související zboží: