GEFOS a.s.  

784438 - Leica Lino ML180 - velmi přesný multikřížový laser s automatickým cílením svislé osy

Přístroj Leica Lino ML180 je mimořádně přesný multifunkční laser pro vnitřní i venkovní použití s automatickým cílením paprsku - tři svislé linie, jedna vodorovná linie, plus laserová olovnice
35 190,00 Kč Cena s DPH: 42 579,90 Kč

Leica Lino ML180 - mimořádně přesný multikřížový laser do exteriéru i interiéru

Tento přístroj sice  funguje na principu běžných křížových a liniových laserů, ale disponuje přesností a dosahem srovnatelnými s parametry rotačních laserů. Přesnost +/- 0,7mm na 10 m je u křížového laseru skutečně mimořádná. Dosahuje jí díky speciální elektronické samonivelační kompenzaci. Dosah je více než 100 m (poloměr) na detektor LINO XCR Catch.

Laser disponuje servomotory k automatickému zacílení svislého vertikálního paprsku v požadovaném směru „Smart Targeting“ na detektor Leica XCR Catch (součást dodávky). Zároveň tento detektor slouží i jako dálkové ovládání laseru na 50 m. 

Lino ML180 má svislou rovinu (tři čáry) i vodorovnou rovinu (jedna čára), dále laserovou olovnici, dobíjecí akumulátor, možnost použití běžných Al baterií, jemnou ustanovka pro snadné cílení, šroub k uchycení do stativu 5/8´´, parametr krytí je IP54, šířka stopy na 5 m je menší než 2 mm, pulzní laser pro práci za prudkého světla a detekci paprsku laserovými přijímači, a spoustu dalších funkcí s jedinečnými parametry.

Kresba velmi přesného multikřížového laseru Leica ML180
Kresba velmi přesného multikřížového laseru Leica ML180

 

Sada obsahuje: Leica Lino ML180 laser v kufru, detektor XCR Catch, malý a velký cílový terč, NiMH dobíjecí baterie, nabíječka a kabel, držák na 2x Al baterie, laserové brýle, bytelný plastový přepravní kufr.
 

V sadě je obsažen detektor XCR Catch, ale přístroj reaguje i na detektory bez funkcí vyhledávání a dálkového ovládání, jako je model RVL100 nebo RVL80.

 

Více informací zde...

Porovnání technických parametrů

Video s ukázkou přesného automatického cílení