GEFOS a.s.  

864435 - akce ♦ ZELENÁ SE LASER ♦ laser Leica LINO L2P5G-1 + dárek rukavice z kevlaru

Akční nabídka s dárkem ve formě kevlarových rukavic. Sada v kufru - samonivelační křížový laser a bodový laser v jednom, se zeleným paprskem, s držákem Twist 360, adaptérem UAL 130, terčíkem, nabíjecím Li-Ion akumulátorem s nabíječkou, kalibračním listem
13 117 Kč Cena s DPH: 15 872 Kč

akce

♦ ZELENÁ SE LASER ♦

s kevlarovými rukavicemi jako dárkem

... proč?

• protože zelený paprsek laseru je až 4x viditelnější než červený

• protože rukavice z originálního kevlarového vlákna fy DuPont® spolehlivě ochrání vaše ruce před pořezáním plechy, dlaždičkami a jinými ostrými věcmi; přitom jsou z tak tenké pleteniny, že je při práci nemusíte vůbec sundávat

 

sada v kufru Leica Lino L2P5G-1

 

Laser zobrazuje zelené linie a body, což zvyšuje viditelnost paprsku na světlých místech a/nebo na delší vzdálenosti. Zelený laser vnímá lidské oko s až 4x vyšší viditelností v porovnání s červeným. Ostré hrany, úzký paprsek.

Viditelnost paprsku lze dále nastavit detektorem-terčíkem (součást sady) nebo zelenými brýlemi GLB10G (volitelné příslušenství).

Potřebujete pracovat venku, aby byl paprsek viditelný na několik desítek metrů? Na 80 metrů? Pak je tu detektor zeleného paprsku Leica RGR200 (volitelné příslušenství). RGR200 však zvládá i červený paprsek - pokud tedy máte červený laser, RGR200 je to správné řešení i pro něj.

zelený křížový laser a zároveň bodový laser v jednom, samonivelační

přesnost 0,2 mm na 1 m

provažovací body k vytyčení pravých úhlů

funkce laserové olovnice zároveň dolů i nahoru

svítí horizontálně - vertikálně - nahoru - dolů - doleva - doprava

výseč kříže je více než 220° horizontálně i vertikálně, jde až přes nadhlavník

svícení šikmé linky (např. pro vytyčení schodů nebo zábradlí) - ve spolupráci se stativem Leica TRI100 s naklápěcí hlavou (stativ je volitelné příslušenství)

součástí sady je také

►► o 360° otočný magnetický držák Twist 360

►► svěrkový adaptér UAL 130 pro jemné nastavení výšky pro přesnou práci i bez stativu, připevnitelný např. na sádrokartonový profil

►► detektor-terčík zeleného paprsku pro horší světelné podmínky

 pracovní dosah až 35 m

 pracovní dosah až 80 m ve spolupráci s přijímačem (detektorem) zeleného i červeného paprsku Leica RGR200 (volitelné příslušenství)

práce i v podmínkách tak silného osvětlení (např. na přímém slunci), kdy paprsek není lidským okem vůbec vidět - opět ve spolupráci s přijímačem Leica RGR200

práce na jedno nabití akumulátoru 28 - 44 hodin (dle režimu použití), alternativně možnost napájení třemi tužkovými bateriemi

nabíjení akumulátoru je možné i během práce

stupeň krytí IP 54 (tj. stupeň IP 5 proti prachu a stupeň IP 4 proti stříkající vodě)

záruka 3 roky (po registraci přístroje na www stránkách Leica)

 

Produktové video (v angličtině)

 

Napájení pomocí Li-Ion akumulátoru umožňuje bezproblémovou práci 28 - 44 hodin (podle režimu Napájení Leica LINO L2P5-1použití).

Po vyjmutí tohoto dobíjecího akumulátoru je možné využít adaptér (součást sady), a napájet laser 3 ks AA tužkových baterií.

Také je možné mít laser připojený na nabíječce a dobíjet během práce.

 

Aretace kompenzátoru chrání tuto nejcitlivější součást přístroje před otřesy, např. při převozu.

Zároveň umožňuje laser využít i na šikmé linky (skloněné čáry) - ve spolupráci se stativem Leica TRI100 s naklápěcí hlavou (stativ je volitelné příslušenství)

 

Magnetický držák Twist 360 (součást sady) umožňuje značně flexibilní umístění přístroje. Lze jej přicvaknout pomocí vestavěného neodymového magnetu na zárubeň nebo jiný kovový prvek, zavěsit na hřebík, přichytit k čemukoli stahovací páskou (kabelbinderem) provlečenou určenými otvory v držáku.

UAL130 + TWIST 360

 

 

Na spodní straně držáku jsou pak závity pro oba běžně užívané typy stativů - 1/4´´ i 5/8´´.

 

Laser samotný je v držáku Twist 360 uchycen pomocí dalšího, kruhového neodymového magnetu, a lze s ním tak volně otáčet v plném rozsahu 360° pro osvícení celé místnosti.

 

Šikovnou součásti sady je pak svěrkový adaptér UAL 130, neodymovým magnetem přichytilelný k držáku Twist 360 s nasazeným laserem. Tak lze laserový přístroj připevnit například na sádrokartonový profil. Svěrka je díky zubovému mechanismu široce nastavitelná.

Dále má adaptér UAL 130 šroub pro jemné nastavení výšky laseru, stejně jako kdybyste měli přístroj na stativu s výškovým posunem. Tím lze nahradit stativ pro případy, kdy jej na pracovišti není kam postavit (nebo se vám s nim nechce tahat).

laser + UAL130 posuv + TWIST 360 na profilu

 

Alternativní zboží:
Související zboží: