GEFOS a.s.  

sada840385 - Leica NA524 originální značková sada s latí a stativem

Leica NA524, stativ Leica CTP104, lať 5m Leica CLR102
9 776 Kč Cena s DPH: 11 829 Kč

K čemu by byl kvalitním nivelační přístroj od Leica Geosystems, když použijete k měření nekvalitní příslušenství? Využijte zvýhodněných nabídek celých nivelačních sad Leica s originálním stativem a latí.

V sadě jsou: 

  • Leica NA524 - optický nivelační přístroj, 24x zvětšení
  • pevný hliníkový stativ Leica CTP104 s rovnou hlavou a klipsy
  • 5m dlouhá teleskopická lať Leica CLR102

V případě zájmu lze za příslušný doplatek dát do sady jinou lať i jiný stativ.

Leica NA524 - nivelační přístroj, stř.km chyba 2,5 mm, zvětšení 24x 

Střední třída nivelačních přístrojů Leica NA524 s kompenzátorem vyrobeným z kvalitních slitin s nízkou tepelnou roztažností a samozřejmě špičkovou optikou. 

Tradičně skvělá optika  Leica s vysokou světelností čoček, široké zorné pole a úzký nitkový kříž pro jemná čtení na mm lati, ocení především  každý, kdo s přístrojem bude měřit delší dobu a vyžaduje vysokou přesnost. Díky těmto parametrům se zásadním způsobem zvyšuje komfort měření, i když nejsou na první přečtení technických specifikací patrné.

Někteří výrobci nekvalitu optiky dohánějí velkým zvětšením, což není ideální cesta vzhledem k práci na kratší vzdálenosti do 5m, kdy se špatně cílí i odečítá na lati. Zvětšení 24x je optimální pro práce na základové desce, ale i pro pro přesnější odečítání na mm dělení a většinu běžných stavebních prací.

K nivelačnímu přístroji se dodávají náhradní díly a dá se opravovat v našem Leica Gesystems autorizovaném servisu - GEFOS a.s.

Využijte zvýhodněnou nabídku celých nivelačních sad s kvalitním značkovým stativem a latí.

Leták Leica NA500

Příslušenství Leica
Stativ Leica CTP104 a Lať CLR102

 

Alternativní zboží: