8. uživatelská konference Leica Geosystems

19.- 20.6. 2014, Hotel-restaurant „Tři Věžičky“, Střítež u Jihlavy

Je nám potěšením vás pozvat na již tradiční setkání uživatelů geodetických přístrojů Leica Geosystems. Za dva roky od konání posledního uživatelského setkání se opět objevily zcela nové technologie a všechny přístroje procházejí průběžnou aktualizací. Máme mnoho námětů, o něž se s vámi rádi podělíme a samozřejmě uvítáme zvláště vaše příspěvky a zkušenosti, které vždy budily živý zájem a vytvářely tvůrčí atmosféru celé konference. Abychom podnítili vaši aktivitu, budou účastníci, kteří si připraví příspěvek, opět osvobozeni od vložného. Na druhou stranu je rozsah konference tradičně omezen na čtvrteční odpoledne a páteční dopoledne a kapacita hotelu je rovněž omezena, a proto, prosíme, neváhejte s přihláškami. Uzávěrka přihlášek je prodloužena do 6.6.

Odborný program

Rozhodně se budeme věnovat naší zásadní novince multistanici MS50 a s ní spojeným aplikacím a zkušenostem z jejího využití. Samozřejmě nepomineme naše další klíčové technologie jako je GNSS GS08plus a GS14 a robotické řady totálních stanic TS12 a TS15. Nezapomeneme ani na manuální totální stanice FlexLine a TS11 a skenery. Připravíme si praktickou venkovní prezentaci techniky a čekáme mnoho zajímavého od vašich příspěvků.

Rádi Vám také dáme prostor nejen na vaše případné příspěvky z praxe, ale také na dotazy a konzultace v rámci prostoru vyčleněného pro diskuzi a během večerní společenské akce. Podrobný program bude vytvořen mj. na základě přihlášených uživatelských příspěvků.

Přednášející hosté

Pokud se chcete s námi a s ostatními uživateli podělit o vaše poznatky a zkušenosti z praxe, rádi uvítáme vaše příspěvky. Jako aktivně vystupující hosté budete osvobozeni od vložného. Prosíme o co nejrychlejší přihlášení včetně tématu a časového rozsahu příspěvku, abychom mohli včas sestavit program! Program plánujeme na čtvrtek odpoledne a pátek dopoledne, čímž je také vymezen prostor pro uživatelské příspěvky.

Společenský program

Součástí akce bude raut, průběžné občerstvení, bowling a samozřejmě volná zábava.

Vložné a ubytování

Tato akce je zpoplatněna vložným 800,- Kč včetně DPH na osobu při včasné platbě převodem na účet: č. 900102483 / 0300, variabilní symbol 201406 a do zprávy pro příjemce napište prosím firmu a jméno(a) účastníků. Pozdní platba v hotovosti přímo na akci činí 1000,- Kč včetně DPH. Na základě došlých plateb budeme vydávat daňové doklady. Od tohoto poplatku budou osvobozeni aktivně přednášející účastníci. Účastníci si dále hradí ubytování dle aktuálního ceníku hotelu: http://trivezicky.cz/hotel , vzhledem ke kapacitě hotelu předpokládáme zaplnění 2 – 3 lůžkových pokojů. V hotelu je rezervována určitá kapacita. Plnit ji budeme podle pořadí došlých přihlášek, proto opět neváhejte!

Na viděnou se těší GeoTeam obchodního zastoupení Leica Geosystems

Doba konání: Od čtvrtka 19.6.2014 14:00 do pátku 20.6.2014 12:30. Časy budou upřesněny definitivním programem.

  Zpět